Game hosting

Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
Pa kad imas game server na nekom od servera u Nemackoj, sta ce ti onda server na tvom kompu?
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
neznam za vas ali meni nije do zezanja,ocu da podignem server na mom komp,imam ja komp ako treba non stop da bude upaljen....veliki je ping na serveru stalno ulaze stranci citeri......
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Pa kakve veze bo2 imaju CITERI sa pingom!!! i nmj dzabe pokusavati da palis svoj serw!!!! TO JE CISTA GLUPOST!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
neznam za vas ali meni nije do zezanja,ocu da podignem server na mom komp,imam ja komp ako treba non stop da bude upaljen....veliki je ping na serveru stalno ulaze stranci citeri......
Sa tom brzinom uploada neces nista postici... Ne zaludjuj se vec zakupi game server ako ti stvarno treba...
@htc touch hd2
Ne prozivaj ga recima "botu", ne stavljaj previse uzvicnika i velika slova tamo gde nisu najpotrebnija... Nemoj bezveze da popijes opomenu admina, ne vredi se nervirati oko gluposti... :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
pa nisam ti ja kriv sto se ti nerviras zbog mene....

@htc neznam gde sam pomenuo da citeri imaju veze sa pingom???
Vidim da nemas iskustva sa serverima....posto mi je server u nemackoj,stalno mi ulaze stranicu koji imaju speed,aim i te gluposti...
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Robo Warior ja vidim da ti neznas ni sta pricas ja imam iskustva sa serverima i te kako :) napisao si "veliki je ping na serveru ulaze stranci citeri" O>o
 
Natrag
Top