galaxy trend plus problem

Učlanjen(a)
03.02.2015
Poruka
4
Cao momci, imam probelem sa telefonom u pitanju je samsung galaxy trend plus. Ugasi se sam i pokusa ponovo da se ukljuci par puta i onda ostane ugasen... prvo je pocelo ovako, imam 15% baterije i onda za minut se ugasi, bukvalno pocne da odbrojava , 14, 13, 12... a sad se gasi kad hoce , nije do neke aplikacije zato sto se ponekad ugasi i kad nista ne radim, postaje dosadno i nepodnosljivo da se koristi... telefon je rutovan , pokusao sam sa istalacijom najnovijeg firmwera i sa factory reset , ali i dalje isto problem , tako da ne verujem da je do softwera ... sta moze da bude ? Baterija, konektori ? I da kad ga stavim na punjac sve radi nornalno, jedino tako mogu da ga koristim... hvala unapred :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
pa onda je baterija crkla tj izgubila kapacitet, možda..
ako ti se veoma brzo napuni telefon onda je baterija crkla . koliko je stara?
Koliko baterija gubi na kapacitetu to vidiš po dužini punjenja. vremenom se dužina punjenja skraćuje.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ako je pod garancijom onda reklamiraj. bateriju nikad ne čekaš da se isprazni. baterija nikad ne sme biti ispod 50% napunjenosti. ako se nekad desi desi ali treba bateriju uvek držati između 70-90% napunjenosti , kad god si u prilici dopuniš svaki dan dopunjavaš po 15-30 min i tako će ti baterija duže trajati. nikad ne puni bateriju dok čačkaš po telefonu. dok se puni ostavi sa strane.
 
Učlanjen(a)
03.02.2015
Poruka
4
Aha okej :D nego ovo za garanciju , rutovan je fon... pogledacu u ugovoru da l pise negde da time gubim garanciju.. ako ne pise i ne poprave ga, kazu kao nemas garanciju telefon ti je rutovan... tuzicu ih hahaha :D
hvala na odgovoru :D
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ako postoji rut onda postoji i unrut.
flešuj novi stock rom i nema ruta više
 
Učlanjen(a)
03.02.2015
Poruka
4
Hmmm , nemam rut trenutno na fonu ali.. Screenshot_2015-02-04-22-48-39.pngmislim da je ovo u kernelu- mon sep 22... datum kad je rutovan telefon iako sada nemam rut
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Pokusaj da izvadis bateriju za 30 sekundi pa da je vratis u telefon.
 
Natrag
Top