galaxy s2 simunlock

Učlanjen(a)
14.04.2013
Poruka
12
pomoc, imam samsung galaxy s2 posle vracanja na fabricka podesavanja zakljucana je dostupnost sim kartice? kako resiti problem, molim vas pomozite? hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Raspakuj na PC, prebaci na telefon i instaliraj. Nemoj da apdejtujes ovu aplikaciju preko prodavnice, onda ce se pojaviti opcije za placanje otkljucavanja. A telefon mora da ti bude rootovan pre instaliranja.
 

Prilozi

  • GalaxSimUnlock.zip
    108,3 KB · Pregleda: 19
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
14.04.2013
Poruka
12
to sam vec probao, ali da trazilo mi je da platim nisam znao za ovo, sad sam probao ovako, ali nece da se instalira?
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Jesi prvo deinstalirao aplikaciju koju si skinuo sa prodavnice i obrisao podatke? Jel ti rutovan telefon? Sta se desava kad probas da instaliras ovo sto sam okacio? Jel krene instalacija ili se nista ne desava kad probas da instaliras? Jesi je raspakovao iz ovog zip-a?
 
Učlanjen(a)
14.04.2013
Poruka
12
izbrisao sam sve, i raspakovao ovo, i instalirao sam ovaj, ali posle nece, pokaze mi nesto i ne reaguje?
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Mora telefon da se rutuje prvo.

Evo ti kernel koji treba da flesujes (instaliras) kroz CWM, on vec sadrzi root, a ima i neke dodatne opcije.

https://drive.google.com/file/d/0BwX9qnLN7QeUZmNGZjVYcXdpS1E/view?usp=sharing

Prebaci ga bilo gde na telefon, ali nemoj da raspakujes, neka ostane tako kao zip arhiva. A onda uradi sledece:
ugasi telefon onda ga upali i drzi 3 dugmeta u isto vreme (dugme za pojacavanje zvuka + dugme za gasenje + centralno home dugme) i cekaj da ti se pojavi galaxy i9100 crno beli logo ali i dalje drzi sva tri, ne pustaj treba da se pojavi opet isti logo. Znaci dva puta kad ti prikaze tek pusti. Sada bi telefon trebalo da udje u CWM recovery, odatle flesujes, odnosno instaliras neke stvari. Videces neke stavke, nista ne diraj, vec nadji stavku "install zip from sd card". kreces se kroz stavke tasterima za pojacavanje i utisavanje, a biras pritiskom na taster Power, sa desne strane. Nadji gde ti se nalazi ovaj Apolo sto sam okacio i selektuj ga i potvrdi da zelis da ga flesujes. To kratko traje, onda ugasi telefon i upali ga normalno. Trebalo bi da je rutovan. Probaj onda da instaliras normalno ono za otkljucavanje.
 
Natrag
Top