Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
15
Da li ima opcija da se mrezni internet iskljuci, posto mi nije bilo jasno kada sam kupila telefon ono E mi je stajalo gore, i u Vipu su mi rekli da svaki put kada zelim da koristim internet moram iznova da postavljam parametre...ali to mi je nesto mnogo sumnjivo...da li neko ima resenje...?
I da li znate koja navigacija je najbolja za ovaj telefon, da ne eksperimentisem? :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
42
Samsung GALAXY S Ubica iphon 4 Ja zaista volim iphon ali samsung je odlican pogledaj te video pa sami sudi te koji je bolji
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
15
Ljuuudiii, danas sam bila u Vipu i namestili su mi podesavanja za MMS i GPRS (posto mi je bilo iskljuceno), i molim vas objasnite mi kako da namestim da mi internet ne bude stalno ukljucen, posto mi skida KB... ;(
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2010
Poruka
6
Da li moze neko da mi postavli detaljno uputstvo kako da nadogradim softver na 2.2 froyo? Hvala u napred.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
Ja ti to ne bih preporucio da sam radis prijatelju jer ima da te oderu ako stane :(
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2010
Poruka
6
Uradio sam. Prelako,al sad imam problem da nece nasu karticu da primi. Sad mi treba uputstvo za dekodiranje.

EDIT: Sad mi je vec hitno. Nisam mogao da nadjem nigde uputstvo za dekodiranje. Molim vas da postavite nesto vezano za to.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
Da,za poruke mozete postaviti bilo koju melodiju a to ce te uraditi na sledececi nacin:u okviru interne memorije napravis golder Media,a u njemu napravis folder Notifications,a u folderu Notificationas napravis novi folder Ringtones. U folderu Ringtones ubacis koju god pozelis mp3 muziku i to je to. Da bi posle toga aktivirao muziku za sms,udjes messaging-menu-settings-i na kraju imate select ringtone.
jel mi možeš molim te objasniti kako da postavim neku pesmu za zvono?meni je srpski meni pa se ne mogu snaći :(. gde mogu naći internu memoriju?i jel moram praviti foldere na engleskom ili....hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
jel mi možeš molim te objasniti kako da postavim neku pesmu za zvono?meni je srpski meni pa se ne mogu snaći :(. gde mogu naći internu memoriju?i jel moram praviti foldere na engleskom ili....hvala unapred

Da,folder ti mora biti na engleskom. Sto se tice postavljanja melodije po zelji za zvono,to je prosto. Klikni na Music player,pusti neku pesmu koja ti se svidja,zatim dole levo pritisnes na menu i kliknes na set up(postavi kao) i to je to

Uradio sam. Prelako,al sad imam problem da nece nasu karticu da primi. Sad mi treba uputstvo za dekodiranje.

EDIT: Sad mi je vec hitno. Nisam mogao da nadjem nigde uputstvo za dekodiranje. Molim vas da postavite nesto vezano za to.

otkljucavanje Samsunga je prosto. Idi na market i skini aplikaciju Unlock samsung i u okviru te aplikacije ces dekodirati telefon. Srecno

Ljuuudiii, danas sam bila u Vipu i namestili su mi podesavanja za MMS i GPRS (posto mi je bilo iskljuceno), i molim vas objasnite mi kako da namestim da mi internet ne bude stalno ukljucen, posto mi skida KB... ;(

To je prosto. Kliknes na menu/settings/wirelles and networks/mobile networks/i iskljucis gprs,prva opcija.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Da li ima opcija da se mrezni internet iskljuci, posto mi nije bilo jasno kada sam kupila telefon ono E mi je stajalo gore, i u Vipu su mi rekli da svaki put kada zelim da koristim internet moram iznova da postavljam parametre...ali to mi je nesto mnogo sumnjivo...da li neko ima resenje...?
I da li znate koja navigacija je najbolja za ovaj telefon, da ne eksperimentisem? :)
Najbolje navigacije za Samsung galaxy S je iGo My Way,iGO Motonav i NDrive. Idi na forum ***********.com,registruj se i klikni na temu MOBILNI,pa ces onda na samom pocetku videti nekoliko mojih extra tema za navigacije,nik je isti MISTERBG

Da li ima opcija da se mrezni internet iskljuci, posto mi nije bilo jasno kada sam kupila telefon ono E mi je stajalo gore, i u Vipu su mi rekli da svaki put kada zelim da koristim internet moram iznova da postavljam parametre...ali to mi je nesto mnogo sumnjivo...da li neko ima resenje...?
I da li znate koja navigacija je najbolja za ovaj telefon, da ne eksperimentisem? :)

Idi na forum *********** tacka com
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
14
Sa Marketa skini APNdroid. Kada pokrenes program, imas ikonu 3G/EDGE/GPRS nju koristis da iskljucis ili ukljucis mrezni internet.
Za navigaciju koristim NAVIGON i nemam problema.
Pozz.
 
Natrag
Top