Član
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
2
Jel ima koga da hoce da prica o cudu koje se zove galaxy S. Dosadilo mi je da se akam po tudjim forumima na engleskom i norveskom.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
15
Da li na ovom telefonu moze da se namesti vise slika u pozadini, tj. kako se lista onih 7 strana, tako da se menja slika?
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
6
Cao ljudi meni je stigao Samsung Vibrant Galaxy s radjen za USA (donesen je odande) i potpuno je po karakteristikama isti kao nas Galaxy s sem malo drugacijeg spoljasnjeg dizajna.
Do sad sam imala WM a sad mi je android platforma potpuna nepoznanica...
Hocu da ga sinhronizujem sa PC-jem ali nece. Skinula sam Samsung PC Studio ali nece...
Ima li neko iskustva?
Hajde da ih delimo medju sobom i meni je dosta tih stranih foruma...
Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
6
smile3Cao ljudi ja imam Samsung Vibrant Galaxy S - ist je potpuno po specifikaciji kao i Samsung Galaxy S samo sto je za americko trziste.
Do sad sam imala WM i android mi je nepoznanica...Ne mogu da se sinhronizujem sa PC-jem iako sam skinula Samsung PC studio...
Ima li neko iskustva?
I meni je dosta stranih foruma dajmo nesto srpsko
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
15
Inataliraj Samsung KIES i radice odlicno...ne reaguje na PC studio... :)
Da li moze zvuk pesme da su namesti kao melodija za poruke?
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
6
mnogo ti hvala na odgovoru sad cu probati..a sto se tice muzike tek istrazujem...ako prvi nesto saznas javi ja po ceo dan cackam po nesto...nisam to jos probala...prvo da uspem da ga sinhronizujem i povezem sa kompom pa cu videti...U svakom slucaju hvala jos jednom:D:dance2::give_rose:
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
15
Da li znate da li moze da se promeni aplikacija za otkljucavanje ekrana...znam da moze da se promeni sifra, ali trazim onu aplikaciju kao slagalica gde jedan deo nedostaje, pa da bi se otkljucao ekran ubaci se delic gde nedostaje...i da li mogu da se menjaju slike na pocetnim ekranima? :))
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
6
;)E cao! Za sad ne znam ..jos uvek se zabavljam sa njim istrazujuci mogucnosti.... u svakom slucaju cu se raspitati..znas li mozda kako se ta aplikacija zove? Gde si to video? Da li je u njemu ili treba instalirati? Ja uglavnom skidam aplikacije, igrice...sa IPMART-a. Besplatne su ali ne da bas uvek instalaciju jer stiti samsung market...Super sto smo se nasli da delimo iskustva...Novi sam vlasnik Vibranta i jos istrazujem ali bice novih informacija sigurno ;) Pozz
 
Natrag
Top