„Galaksi S2“ telefon godine

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
„Galaksi S2“ telefon godine












Izvor:
Blic.rs







Na nedavno završenom sajmu MWC u Barseloni kompanija Samsung je izabrana za proizvođača godine, dok je njihov telefon „galaksi S2“ izabran za najbolji mobilni uređaj u protekloj godini.


220859_svsamsung_hf.jpg





Samsung je u Barseloni predstavio nekoliko novih modela od kojih je svakako najviše pažnje izazvao „galaksi bim“, telefon koji u sebi ima ugrađen projektor.

Takođe, dva nova tableta „galaksi tab 2“ o kojem smo već pisali i „galaksi nout 10.1“. Ovo je u suštini povećana verzija standardnog „nouta“ i uz njega dolazi posebna olovka. Sva tri uređaja će biti dostupni u narednih nekoliko nedelje.


Međutim, mnogi jedva čekaju da vide novi „galaksi S3“ koji bi trebalo da se pojavi do kraja sledećeg meseca i za sada se samo nagađa o karakteristikama.





 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
14.04.2012
Poruka
1
Telefon jeste sjajan sto se tice tehnickih mogucnosti,ali.....napraviti takav telefon sa svim tim mogucnostima i sdrzajima,a ne priloziti uz njega duplu bateriju.....meni nije jasno. Plasticni poklopac koji se sa strahom od lomljenja "zabica" otvara...Nemam pojma...ova stvar sa baterijom mi nikako ne ide u glavu..meni izdrazi do 14-15h ,pa mora na punjenje...
 
Natrag
Top