Fudbalski transferi: Kombinacije i spekulacije

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Žigić odbio Zenit

Žigić odbio Zenit

zigic-veca6741220090923175027.jpg


Menadžer srpskog reprezentativca potvrdio da je Nikola Žigić odbio ponudu ruskog Zenita. Roma nema para za napadača Valensije, kaže Milan Ćalsan.
Menadžer reprezentativca Srbije Nikole Žigića kazao je da je Zenit želeo da angažuje napadača Valensije, ali da je Žigić to odbio.


"Zenit je bio najzainteresovaniji za Nikolu, spremio je veoma ozbiljnu ponudu, ali Žigić nije hteo da ide u Rusiju. I Roma se raspitivala, istina je, međutim, da sumnjam da su Rimljani sposobni da plate onoliko koliko Valensija traži", kazao je Milan Ćalsan.

S obzirom da trener Valensije, Unaj Emeri, ne računa previše na reprezentativca Srbije, što je potvrdio i dovođenjem Argentinca Domingeza iz Rubina, čini se da je Žigićev odlazak sa "Mestalje" najrealnija opcija.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Liverpul ne želi Jovanovića

Liverpul ne želi Jovanovića

milan_jovanovic8785020091206041814.jpg


Liverpul demantovao navode belgijskih medija da će tokom zimskog prelaznog roka angažovati srpskog reprezentativca Milana Jovanovića.
Uprava najtrofejnijeg engleskog kluba demantovala je navode pojedinih belgijskih medija da će poslati ponudu za napadča Standarda i reprezentacije Srbije Milana Laneta Jovanovića.

Izvori bliski srpskom reprezentativcu izjavili su za belgijske medije da se Jovanović odlučio za ponudu Liverpula, iako su za njegove usluge zainteresovani Milan i Štutgart.

Srpskom reprezentativcu ugovor sa klubom iz Liježa ističe u junu, ali bi Standard mogao da ga proda već u januaru za samo dva miliona evra.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Steta..Mozda bi Jovanovic uradio nesto vise u Liverpulu ali jbg...
I mislim da Jovanovic vredi najmanje 8 miliona evra...
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Anriju preti suspenzija na SP?



Napadač Francuske Tijeri Anri mogao bi da bude suspendovan sa nekoliko utakmica na SP u Južnoj Africi zbog igranja rukom na meču baraža protiv Irske.


Predsednik FIFA Sep Blater rekao je da će organizacija pokrenuti istragu protiv očiglednog "nesportskog ponašanja" fudbalera Barselone. Ukoliko FIFA ustanovi da je Anri prekršio pravila, fudbaler bi mogao da bude suspendovan na početku SP sledeće godine. "Disciplinska komisija će pokrenuti istragu o nečinu na koji je Anri postigao gol protiv Irske", rekao je Blater.
Blater je dodao da u fudbalu ne smeju da postoje takve mrlje.

"Nije poenta da li je u pitanju Anri ili neki drugi igrač, već to što smo videli nesportsko ponašanje, koje je primetila i čitava planeta. Ne kažem da će Anri odgovarati, ali će njegovo ponašanje morati da se ispita", dodao je predsednik.

Disciplinska komisija FIFA ima pravo da suspenduje igrača sa više mečeva, što znači da bi napad Francuske mogao biti znatno oslabljen i u grupnoj, ali i u završnoj fazi SP, pod uslovom da se plasiraju.

Izvor:B92
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Šta sad palamude za Anrija, bilo pa prošlo. I ja bih to učinio da sam bio u takvoj situaciji....

Da se Bane ne uvrijedi al mislim da mu je i vrijeme da ode!!
Nemam ja šta da se vređam, Pandev je završio sa Laciom u to sam uveren, sve zbog kretena od predsednika. Ako ne ode sad za zimu, a mislim da će otići, sigurno ide na leto jer mu tad ističe ugovor. Ista priča kao i za Ledezmu....

Samo da ne ode odma u Real ili Čelzi da ne greje klupu i ima epizodne uloga, bolje da ode u neki Juventus, Totenhem i slične ekipe ;)

Što se tiče Zaratea, neće on odlaziti on je tek kupljen, a ubedljivo je najbolji pojedinac u ekipi, Roki takođe neće odlaziti mislim da je on potpisao doživotni ugovor :)

A Kolarov mislim da neće ni on do leta otići ;)
 
Poslednja izmena:
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
A sto se Zarate tice jedan od najboljih igraca po mom misljenju u Italijanskoj ligi!!
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Da..on je veoma dobar igrac,neznam sto ga ne traze velikani...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
тако и мене нико није тражио кад сам био најбољи . :д
 
Natrag
Top