Free Cable addon - XBMC

Učlanjen(a)
10.03.2012
Poruka
14
Da li neko koristi free cable? Ako koristi kako se podesava?!

I da li moze da se koristi kod nas XBMC flicks - Netflix posto nije dostupno kod nas u Srbiji kao vecina stvari?!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
10.03.2012
Poruka
14
A free cable? Jesi to koristio?

I pojasni mi sta je VPN? :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
I pojasni mi sta je VPN? :)

to ti je virtual private network....oni kvalitetni se placaju a podrzavaju IP-jeve sa vecinom glavnih zemalja sveta....ukratko, mozes da biras da se konektujes na net sa kanadskom, ruskom, hrvatskom, njemackom ili bilo kojom drugom IP.....ovde je jedan ponudnik recimo....
Kod:
[url]http://hidemyass.com/vpn/servers/[/url]
ja sam vec koristio njihove usluge za vreme kad sam koristo IP-D1 usluge....VPN nema nikakvog ogranicenja sa brzinom neta pa je zato 10 puta bolji nego proxy.....

a za free cable ne bi ti znao odgovoriti.....nisam nikada koristio to.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
I pojasni mi sta je VPN? :)


Ovde ti je sve objanjeno.....

Kod:
[url]https://sh.wikipedia.org/wiki/Virtuelna_privatna_mreža[/url]

Free Cable sam nekada koristio bez ikakvih podesavanja i tu vecito je nesto radilo nesto ne.......

9jLdO4YW.png


MT7o3bmw.png


gQkzmvK.png



Mada u samom settingsu imas opciju ubacivanja proxy adrese i porta......
 
Učlanjen(a)
10.03.2012
Poruka
14
Hvala na objasnjenju! Napravio sam VPN konekciju i sve je ok i normalno se registrujem na netflix (ne pokazuje mi da sam iz Srbije) i kad otvorim xbmc flicks, otvori mi pretrazivac i trazi mi da se ulogujem i kad kucam user name i pass pokazuje mi da je pogresno! Ne znam koji mu je a sve sam uradio kako treba! Ne znam da li je neko od vas imao ovakav problem?! I Boki aj mi molim te reci (posto hvala Bogu sve znas) koji protok treba da imam da bi mi ucitavao HD kanale bez seckanja? Gledao sam ono sto si ti post-ovao i odradio sam to kao i ti i dosta manje mi koci nego inace ali ponovo ne moze da ide glatko kako bi trebalo
 
Natrag
Top