Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Freda Bright

Diskusija u 'Epub Knjige' započeta od slobadidi, 14.02.2018.

1. slobadidi

slobadidi Urednik

Zahvala:
    132.428
    Pol:
    Muški
    Freda Bright - Izbirljive žene
    Tko će biti taj sretnik? - Diane pobroja neke s popisa Fleurinih najnovijih žrtava. Burzovni mešetar iz Wall Streeta. Fleur zatrese glavom: - Uh! Takvih komada možeš naći šest na svaki prst. Lufthansin pilot. - Nikakav u seksu. Uvijek bi se prizemljio a ja se još ne bi ni odlijepila od piste. Model s naslovne strane prošlomjesečnog broja časopisa M. Bilo nas je troje u krevetu - odgovori Fleur. - Ja. On. I njegov ego. Ne, hvala. Muškarac o kome govorim je poseban. Onakav kakav muž treba biti. - Dobri bože! - reče Diane. - Zvuči ludo. Gdje si ga našla? - Nije važno - reče Fleur. - Problem je u tome što on već jeste muž. Neke druge žene. Ali će jednom biti moj.
    epub
    abeceda

Hidden Content:
    **Skriveni sadržaj: Morate kliknuti 'Hvala' prije nego sto mognete vidjeti skriveni post.**

2. slobadidi

slobadidi Urednik

Zahvala:
    132.428
    Pol:
    Muški
    Freda Bright - Razarajuće strasti
    Junaci romana su bogate, snažne ličnosti, ali su njihovi snovi različiti. Garry O'Neal, sjajna i uspješna, spremna je riskirati sve za ljubav; Michael Avesian lijep, neodoljiv i bogat dao bi sve za moć; Lee Whitfield mlada, privlačna, ambiciozna nezaustavljiva na putu do toliko željene slave... Jedino zajedno oni mogu uspjeti, jer njihove su ih želje i strasti zamalo uništile...
    epub
    abeceda

Hidden Content:
    **Skriveni sadržaj: Morate kliknuti 'Hvala' prije nego sto mognete vidjeti skriveni post.**

Preporučite stranicu