Forex trgovanje

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ja sam davno probao njihovu platformu za trgovanje mesec dana pre jedno dve godine dok sam bio zagrejan za forex. Nije loše za početak.
 
Učlanjen(a)
09.02.2015
Poruka
3
Dali je neko imao iskustvo sa http://www.fxlider.com ?
Zdravo
Ja se sada interesujem da pocnem sa trgovinom na valutnom trzistu/forex .
I sam pokusavam doci do nekih informacija sa tim u vezi.
Aktivan sam takodje na par drugih foruma i kako sam do sada zakljucio bolje uslove daju inostrani brokeri i to u ovom poslu uopste nije neubicajeno, da se otvaraju realni racuni kod brokeri koji su registrovani u drugim drzavama . Svakako je potrebno neko srednje znanje engleskog jezika, koje je inace veoma korisno zbog svih informacija koje su dostupne "iz prve ruke" ..
 
Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
275
Na forexu se samo gubi. Probaj demo jedno godinu dana pa ces videti. Bolje tako probaj i stekni licno iskustvo nego da verujes lepim pricama na koje je lako naici. To su sve navlake spekulanata.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
Uci, napravi dobar sistem imas par njih da nadjes na forumima probaj svaki a zatim napravi svoj ima dosta dobrih indikator jeste da su svi repaint uglavnom al znaju da posluze forex je tezak posao
 
Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
275
Nadjose nas cak iz Indije da nam ponude kockanje preko njih. Ne upustajte se u forex, to je garantovan gubitak pre ili kasnije.
 
Učlanjen(a)
13.01.2017
Poruka
7
Forex trgovanje je ozbiljna profesija. Zahteva se 24 dnevno pracenje vesti, govora guvernera centralnih banaka SAD, euro zone, Banke Engleske, Japana, Australije, Novog Zelanda, Kanade i Svajcarske.
 
Učlanjen(a)
26.10.2017
Poruka
1
FreshForex have fast order execution and money withdrawal, I currently trade with this broker and have no problem at all. Also the customer support are always responding properly to all my questions and concerns.
 
Natrag
Top