Football replays addon -XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
FOOTBALL REPLAYS

Novi sportski addon koji se nalazi u Mikey1234 respositorijumu...

h4nxSdipV.png


Ako vec nemate instaliran Mikey repo mozete ga downloadovati sa sledece adrese.....

:download:

Kod:
[url]https://mikey1234-repo.googlecode.com/svn/addons/repository.mikey1234/repository.mikey1234-1.0.2.zip[/url]

Sam adon je prepun snimaka fudbalskih utakmica svih kvalitetnijih fudbalskih klubova ....

oiuQMXFmS.png


Takodje ima opciju ako imate neki klub koji volite da vam se samo utakmice tog kluba prikazu u popisu.......Kvalitet gotovo svih utakmica je fantastican jer su uglavnom snimci sa HD televizijskih kanala......

dNLRS8gKH.png
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
boki71; jesu adoni football today od lambde te football replays od mikey1234 istog izvora? imam vec instaliran football today od lambde pa da bezveze ne instaliram jos football replays.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
boki71; jesu adoni football today od lambde te football replays od mikey1234 istog izvora? imam vec instaliran football today od lambde pa da bezveze ne instaliram jos football replays.....

Nije isti izvor........to se jednostavno moze videti pomocu Url Helpera za Footbal today....dok su u Football replays uglavnom Daylimotion strimovi......
 
Natrag
Top