file sto sam skino scim cu ga otvoriti windows media player otvori mi samo film ?????

Član
Učlanjen(a)
10.09.2010
Poruka
1
ja otvorim film sa windows media player a nece mi otvorit subtitle sta da uradim??????? :-:)(
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
probaj sa drugim programom. Probaj gom player, jednostavan je, lagan za instalaciju, naziv prevoda i ime filma moraju biti isti.
Na primer clash of the titans.avi clash of the titans.sub, ako naziv filma počinje sa velikim slovom isto tako treba i naziv fajla za prevod.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Podržavam ovaj predlog. Rusi su znali šta prave .... mala ispravka ako smem: KM Player je Korean Multimedia .... nema veze sa rusima Aimp je njihov
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Za pregled bilo kojeg video fajla na kompu, potreban je Media Player Classic. On ide uz K-Lite codec pack suite.
Neke video formate iz pete dimenzije nije moguće otvoriti ni iz njega, niti iz bilo kog drugog plejera, te je zato VLC player što ga pomenu wizard uvek dobro imati.
E to čudo od programa pušta čak i oštećene video fajlove.

Da bi pustio prevod za bilo koji film, nije potrebno preimenovati naziv prevoda da bude identičan kao i sami naziv filma jer 99% plejera podržavaju Drag and Drop sa mišem. Prevučeš prevod iz foldera u sami plejer nakon puštanja filma i to je to.

Što se tiče Windows Media Playera, on je jako, jako dobar i kvalitetan, s' tim što podržava prevode samo uz VOB format ili DVD sub's - only.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
43
:)
ja otvorim film sa windows media player a nece mi otvorit subtitle sta da uradim??????? :-:)(


Probaj ovako da podesis :
Ako je naziv filma recimo naprimer "FILM 2010.avi " , subtitle ili prevod mora biti takodje istog naziva kao i film , recimo
"FILM 2010.sub" ili srt. sta je vec u pitanju.
Znaci naslov filma i prevod moraju biti isti u potpunosti cak i kod razmaka slova , samo kod filma je ekstenzija avi. ili neka slicna a kod prevoda sub.ili srt. , Prilikom pokretanja filma media player ce automatski povuci i prevod, i gledas film i uzivas ;)
FILM 2010.avi
FILM 2010.sub
 
Natrag
Top