Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Najbolja simulacija nogometa stigla je u demo izdanju! FIFA 2011 demo na izbor nudi šest klubova: Chelsea, Barcelona, Real Madrid, Juventus, Bayer Leverkusen te Olympique Lyonnais, a posebnu pozornost treba obratiti na igrin novi personality sistem.Svakako isprobajte ovo odlično demo izdanje prije izlaska finalne inačice............................ ZABAVITE SE!!! :yea: :acute:



[INFORMACIJA]link uklonjen zato jer vodi prema drugom forumu[/INFORMACIJA]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
226
Najbolja simulacija nogometa stigla je u demo izdanju! FIFA 2011 demo na izbor nudi šest klubova: Chelsea, Barcelona, Real Madrid, Juventus, Bayer Leverkusen te Olympique Lyonnais, a posebnu pozornost treba obratiti na igrin novi personality sistem.Svakako isprobajte ovo odlično demo izdanje prije izlaska finalne inačice............................ ZABAVITE SE!!! :yea: :acute:


[INFORMACIJA]link uklonjen zato jer vodi prema drugom forumu[/INFORMACIJA]

pes 11 je mnogo bolji
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
pes 11 je mnogo bolji

Mozda je pes 11 bolji zbog, raznih modova kao sto su BAL, ML...Ali fifa 11 realno gledano je najbolja sportska simulacija za pc koja se ikad pojavila.Fifa 11 ima vise ligi i to je po meni +, ali fifa 11 moze da se igra preko interneta i mogucnost igranja liga.Ove godina se pojavila invazija otvaranja liga za fifu 11, a igra se preko programa GR.

Evo link od Game Rangar-a pa mozemo da igramo zajedno fifu 11 moj nik je "nenadwolf" dodajte me.

GR:

Kod:
http://www.gameranger.com/download/
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Fifa ima bolju grafiku i laksa je ali sto se tice srbije bolji je pes u fifi nema srbije (opet) a u pesu ima pa se drzim pesa zbog toga ali sve ostalo je bod za fifu.
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Po meni je bolja FIFA :) ...... a ni pes nije za bacanje :) . . . stvar je ukusa :D
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
Imam jedno pitanje,skinuo sam fifu i sad kad igram manager mode i utakmica se zavrsi,meni izbaci neku gresku,i prekine se igra,sta je to,kako resiti taj problem???
 
Natrag
Top