Član
Učlanjen(a)
26.03.2009
Poruka
225
Dugo nisam bio, izvinite ako ima tema, ja nisam mogo da nadjem:)


fifa10.jpg

FIFA 10 Trailer

[YOUTUBE]UV1gSFlPWCc[/YOUTUBE]

Electronic Arts je pustio u promet prvi trailer za nadolazeću fudbalsku simulaciju FIFA 2010 koja će se pojaviti u toku 2009 godine za PC, X-Box 360, PlayStation 3, DS, Wii, PSP i PlayStation 2. Na terenu gameplay je doživio ozbiljne promene i poboljšanja, stoga ćemo u FIFA 2010 videti sofisticiranu kontrolu lopte kao i realnije fizičke interakcije između dvojice igrača. Kao dodatak, igrači se realističnije ponašaju na terenu, a i njihovo kretanje je sada dosta unapređeno.
U napadu, ofanzivni igrači analiziraju prostor znatno efektivnije, trče u raznim pravcima, trudeći se da ne završe u offside-u. Kreiraju bolja dodavanja, napadaju različitim stilovima i stvaraju veće šanse za pogodak. U odbrani, novi koncept je zamišljen tako da defanzivne igrače ravnomerno rasporedi po terenu da se lakše zaštite opasne zone i da protivnički napadači budu bolje pokriveni.

[YOUTUBE]z22FfnhWiRQ[/YOUTUBE]

Izašao je i DEMO:

FIFA 10 - PC Demo
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Svidja mi se,morace da se proba,nadam se da su izmene kao u trejleru.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Pa ne čini se loše, će da probamo kad izađe :)
Ove taktičke prednosti su vidim dosta poboljšali,...takođe i neke totalne gluposti kao što su bile postavljanje igrača i kretanje u igri o_O
 
Član
Učlanjen(a)
09.07.2009
Poruka
2
Braco ja sam skiuo fifu ovu od 29 dela i sad kako da je intaliram? Nece. Kad extractujem onda idem na demon tools pa moutujem, ali on nista ne prijavi, kao da nista inje mountovano, zasto?
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
98
neznam za vas ali za mene je pes zakon.................
 
Natrag
Top