fiat marea jtd ,problem sa gorivom , ili sta?

Član
Učlanjen(a)
21.04.2010
Poruka
5
zdravo narode , ova moja fiat marea jtd me vec lagano baca u depresiju , ajd da ne kukam zbog sitnica kao sto mi svira sirena kad okrenem volan do kraja sto mi se stalno zaglavljuje bravica na petim vratima sto brisaci cas rade u fulu cas samo jedna brzina i sl. Pravi problem je veci , prvo je u toku voznje pocela da se povremeno pali lampica za ubrizgavanje goriva ,medjutim auto je isao besprekorno ,onda je pocela da ostaje da svetli posle davanja kontakta ali i dalje je sve radilo cakum pakum , da bi moja marea koja pali na pola kljuca pocela da pali tek iz drugog ili treceg pokusaja sa do pola pritisnutom papucicom za gas i na kraju ta lampica gori stalno auto vise nece da upali , kad verglam na auspuhu ne izlazi ni najmanji trag dima ,kao da nema goriva a ima ga pola rezervoara. Blage veze nemam sta je upitanju, verovatno elektronika neki senzori , ima te li neku sugestiju , pomoc ?????????
help.gif
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.01.2013
Poruka
23
prijatelju drugar mi je imao slicnih problema i na kraju je mjenjao sondu u auspuhu.
 
Član
Učlanjen(a)
10.12.2011
Poruka
2
Moze biti da su brizgaljke ( dizne ) to hoce kod novih common rail motora da pravi zestok problem .
 
Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
8
Može više stvari da bude pa prema tome moraš na dijagnostiku.
 
Natrag
Top