Evropska unija

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Sta si hteo reci? Obzirom da znamo o stradanjima jer to nam je valjda karma, da li nas to normalno ocekuje u buducnosti i treba takvu stradalnicku buducnost prihvatiti do konacnog nestanka sa ovih prostora? Kakvu smo to mi pouku izvukli iz svoje proslosti ili je jos uvek izvlacimo, zasto nam se prebacuje da potenciranje i pricanje o srpskim zrtvama predstavlja sovinizam i velikosrpsku politiku?citiram tebe - Stradanje je, na nesreću, sastavni dio istorije srpskog naroda. A istoriju i prošlost izučavamo i radi toga, da bi se lakše snalazili u sadašnjosti i određivali smjernice budućnosti. Objasni mi brate Jurivaka kakva buducnost ceka moj narod ako zatiremo i brisemo secanja proslosti? Sigurno sam opet nesto krivo razumeo. Ne zameri mi.
Jesi, krivo si razumio.
A htio sam reći da iz istorije moramo nešto naučiti, da nam se ne bi ponavljala.

Shvatam te Jurivaka ali razumi i ti mene i ne izvlaci preuranjeno neke zakljucke i ne obasipaj me upozorenjima o krsenju clanova foruma koji postoji zbog nas a ne mi zbog njega, jer ako bolje procitas sta sam pisao shvatices da tu nema mesta sovinizmu, a pogotovo ja, zbog svog mesovitog braka, imam nameru da upucujem sovinisticke ideje ili rec,i ka nekoj drugoj naciji ili veri, osim ako je u pitanju "Ideja", tu sam nemocan, upozoravam i upozoravacu uvek na nju, pogotovo ako je ona pogubna za moj narod i veroispovest.
Nikakvo moje upozorenje se nije odnosilo na tebe. Prije ovakve reakcije, mogao si malo razmisliti i dokučiti da ovdje ne pišeš samo ti nego i drugi.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.12.2011
Poruka
41
Ovo je Evropska unija.Zapitajte se još jednom da li ste za nju.Budućnost Srpske dece NEMA CENU.Jedino nacionalizam može da ih zaustavi.Dobro proučite činjenice u videu.Pritom,kao i uvek,vodim se ljubavlju prema istini i prema Srpskom narodu kao Arijevskom (Belom) narodu,nikako mržnjom.
BELA KUGA -SRBIJO, PROBUDI SE! - YouTube
 
Član
Učlanjen(a)
06.03.2012
Poruka
2
Da li je neko od vas upucen u ucenje jezika u inostranstvu? U zadnje vreme jedan od najboljeg vida ucenja jezika, a moze da se iskombinuje i sa letovanjem. Jos vaznija stvar je sto se jezik uci i maticnoj zemlji, ili zemlji gde je taj jezik zastupljen..
 
Natrag
Top