Evropska unija-za ili protiv

Evropska unija - za ili protiv?

  • Za

    Votes: 6 50,0%
  • Protiv

    Votes: 6 50,0%

  • Total voters
    12
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Evropska unija-za ili protiv

Sta ocekujete od clanstva u Evropskoj uniji?
Da li mislite da je vas zivot ce biti bolje?
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2012
Poruka
76
Evropska unija-za ili protiv

Sta ocekujete od clanstva u Evropskoj uniji?
Da li mislite da je vas zivot ce biti bolje?

Ја сам "ЗА"!

И ако сам србин ...
... А погледајте шта је политичка странка победила на изборима у Србији у мају - биће тешко направити избор!
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
242
Protiv. Nikada ništa Srbiji nije došlo iz Evrope. Samo ucene, pljačka, ratovi i ogromno licemerje. Evropska unija nije mesto za pravoslavne, vidi se na slučaju Grčke koja je svesno "navučena" i žrtvovana. Bugari i Rumuni su "pukli" i pre zatrčavanja u Uniju. Ali tek ih čeka pravo razočarenje kada shvate kao i Grci sada da su za Britance, Nemce i Francuze "niža rasa".
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
"Против"

Нама ниjе била потребна ЕУ. ЕУ је потребан излаз на Црно море. Били смо приморани да затворе два радна реактор у НПП "Козлодују". Ми смо платили високу цену да нас одведе до дна мочваре, кое се зове ЕУ.

Моје питање није провокација. Већина гласова у анкети су "за". Свако има право на мишљење и не постоји ништа погрешно.


Хвала за коментаре, Маjа78 и clever!

Хвала ти, Крум! Да ли се сећаш кад смо се придружили ЕУ, Нова година заборавио да стави националну химну, али су пуштени "Оду радости"?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.09.2012
Poruka
76
Ali tek ih čeka pravo razočarenje kada shvate kao i Grci sada da su za Britance, Nemce i Francuze "niža rasa".

Да се жале Србе из немце француски и енглески је прилично смешно.
Ове земље у време проширио границе Србије, почевши са Берлинским конгресом, поред Версајског система уговора и завршава са Париским миром.
Четврти је председник Србије Томислав Николић је рођен у прото-бугарском имену - Крагујевац.

Име "Крагујевац" - у срцу града Шумадије потиче из древне бугарском "крагуи", што значи "сокола".
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2012
Poruka
76
Sve je objašnjeno,kakva bre Evropska Unija i šarene laže!!!
2B4 TIME - Eto vam Evropa (Zakopano blago 2012) - YouTube

Проблеми Србије у Европској унији долази више из Мађарске!

Дебата о напретку Србије 28/03/2012


http://www.youtube.com/watch?v=FED-E6XnHZA&feature=plcp

Ја обећање да постепено пренесе цео клип у српским неколико пута.
Ипак, ове расправе изашао у штампи у Србији.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.09.2012
Poruka
76
"Против"

Нама ниjе била потребна ЕУ. ЕУ је потребан излаз на Црно море. Били смо приморани да затворе два радна реактор у НПП "Козлодују". Ми смо платили високу цену да нас одведе до дна мочваре, кое се зове ЕУ.

Сада пети и шести јединица произведених у 4,21 стотинки / 2,1 евроцента/ по киловат сату, што је јефтиније задовољан.


Хвала ти, Крум! Да ли се сећаш кад смо се придружили ЕУ, Нова година заборавио да стави националну химну, али су пуштени "Оду радости"?

После гласања, посланици у усвајању ЕУ смо устали и аплаудирали, а хор "Цосмиц Воицес" отпевао је химну Европе "Ода радости".
То значи да већ постоји Столизхата Брисел и химна - "Ода радости".
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
242
Да се жале Србе из немце француски и енглески је прилично смешно.
Ове земље у време проширио границе Србије, почевши са Берлинским конгресом, поред Версајског система уговора и завршава са Париским миром.
Четврти је председник Србије Томислав Николић је рођен у прото-бугарском имену - Крагујевац.

Име "Крагујевац" - у срцу града Шумадије потиче из древне бугарском "крагуи", што значи "сокола".

:roll: Крагуј је древна бугарска реч исто колико и windows. Српска реч пловидба потиче од древне бугарске речи Пловдив, а древна бугарска реч Софија у српском значи мудра.
Поштеди нас етимолошког значења српских назива, молим те.

Што се тиче мировних конференција и њиховог утицаја на данашње границе оне само осликавају страну историје, погрешну или исправну, на којојн су се поједини народи налазили. Ти знаш где су били Бугари. А Бога ми и Срби добро знају, нарочито они око Ниша, Пирота, Врања, Лесковца и широм Јужне Србије.
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Круме, ово је анкета. Оставимо историју у прошлости и не задржавамо на то ко шта где! Нема ништа лоше да ЕУ, али и оних који мисле другачије имају своје разлоге за то. Jа сам антиглобалиста. Мени ниjе потребна ЕУ. Потребно jе узајамно поштовање између двоје тако блиски народе.

Знам врло добро колико кошта струје у Бугарској и колико људи сиромашнији замрзавање у зимском периоду. Ово донети ЕУ. Па сети се како су заборавили наша национална химна
1.01.2007г. Кад jе певачица почела да пева "Мила Родино" и и људи га певали. А ко jе певао "Оду радости"? Хор звучника.

Истина Jе све шта се пева у клипу, кој је поставил clever.

"Не мож да пушиш, не мож да живиш".
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top