eset smart nod32

Član
Učlanjen(a)
09.02.2010
Poruka
2
Imam eset smart nod32 verziju.4.0.17 i kaze mi da je zastario.Pa nije moguce.On kao antivirusni program mi se stavrno dobro pokazao pa mi ga zao deinstalirati.sta da radim?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Što točno piše ?
Da nisi krivo preveo odnosno shvatio poruku !!
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2009
Poruka
13
Sto se antivirusne zastite tice zapamti 3 stvari:

-Avast
-Malwarebytes anti-malware
-Flash Disinfector

Kraj...

Cisto da ti kazem jos jednu stvar. Meni je pored NOD-a prosao tako jako zaj**an virus, koji mi je ISKLJUCIO NOD i onda nastavio da vrslja po sistemu. Pa ti vidi...Da ne pricam da ne vidi HTML-inf. virus koji Avast vidi kao od sale...Plust sto svi serveri za hosting sajtova koriste Avast. Mislite o tome...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
to gdje si procitao da svi serveri za hosting sajtova koriste Avast , copy/paste ovde.
nemoj rekla kazala. i da ti kazem jos da je meni pored avasta uletio worm koji mi je srokao sistem, koristim nod smart security 4 i antimalware,i nemam vise nista od zastite.
jos nisam zakukao. ako koristis samo nod av onda moras stavljati firewall , plus anti spyware,antimalware i da nenavodim vise. a nod smart security to sve ima osim antimalwarea.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Imam eset smart nod32 verziju.4.0.17 i kaze mi da je zastario.Pa nije moguce.On kao antivirusni program mi se stavrno dobro pokazao pa mi ga zao deinstalirati.sta da radim?


nemoze ti zastariti antivirusni program zato sto stalno ubacuje nove apdejte.
to ti istice licenca pa ti javlja da ubacis novu ili kupis original eseta. najnovija verzija eseta je 4, znaci nema sanse da je zastario.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
ma vjerovatno nije update-an av pa mu napise da ima staru verziju virusnih podataka. Samo pusti update i bit ce sve uredu mada bi se nod trebo sam update-at
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
moras da apdejtujes nod, pa ti nece vise izbacivati takve poruke. idi na nod321.cn, odatle uzmi username i password, zatim udji u nod i idi na update, tu unesi password i username, i problem je resen.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
36
Sada ako niste znali mozete eset nod antivirus da nabavite i u Srbiji evo linka
ESET
 
Član
Učlanjen(a)
21.02.2010
Poruka
7
eset isto kao i kaspersky ima crnu listu,moraš pronaći na netu novi broj za aktivaciju
 
Natrag
Top