Erotske zanimljivosti

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Znaš ti kako je na Kryptonu, pa svaka žena ima istu moć kao i muškarac, šta misliš što sam ja na Zemlji? :D
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.547
Da li ste probali ovih 10 vrsta seksa?
IZVOR: INDEX |
Ako ih niste probali, onda se ne možete ubrojiti u seks-sveznalice... Proverite koliko ste "iskusni".


178877341954afab38bb2c4252195714_orig.jpg



1. Seks na odmoru

Daleko od svih, bilo kad, bilo gde, bez straha da će vas čuti komšije.

2. Seks u hotelu

Jer sve što uradite sutra će neko drugi čistiti.

3. Jutarnji seks

Onaj kad ste se oboje dobro naspavali, već ste u krevetu, nemate previše krpica na sebi i pomalo ste prljavi.

4. Seks pomirenja

To je kao obični seks, ali s više strasti i truda nego inače.

5. Pijani seks

Možda se sutra nećete sećati baš svega što ste radili, ali sećaćete se da vam je bilo odlično.

6. Prvi seks

Dve reči opisuju skoro svaki prvi seks - čudan i kratak.

7. Seks pod tušem

Izgleda odlično na televiziji, ali u stvarnom životu i nije toliko prijatan, kao što nije prijatan nijedan trenutak u kojem postoji šansa da padnete.

8. Umoran seks

Onaj na kraju teškog radnog dana, kad to radite samo kako biste to obavili.

9. Seks za jednu noć

Ume da bude savršen, ali ono što sledi nakon njega, kad shvatite koliko ste zapravo usamljeni, i nije nešto što bi se moglo nazvati savršenim.

10. Prijateljski seks

Koji često vodi ka mngoo čudnih osećanja i trenutaka. Vi birate.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Kolika je prosečna vagina?

Pitanje veličine vagine oduvek je misterija, koju često potežu muškarci nakon prozivki na veličinu penisa.

1_zpsvyklr3r9.jpg


Vaginalni kanal
Vagina je mišić koji se poput svih drugih u telu steže i opušta. Do opuštanja dolazi usled manjka vežbi i porođaja, a najpoznatije su Kegelove vežbe. Sve vagine se proširuju za vreme seksa, a broj odnosa ne utiče na veličinu. Prema studiji na više od 200 žena, vaginalni kanal je u proseku dug 9,6 cm, a širok od 2,5 do 3,5 cm. U studiji su učestvovale dve žene s širinom od 2,1 cm, obe seksualno aktivne i s bolovima pri seksu.

Velike usne

Spada u spoljnje delove stidnice koji štite vaginu ili matericu i okružuju male usne. Velike usne u proseku su duge oko 8,1 cm - što odgovara veličini prosečnog laka za nokte. Ipak, raspon veličina je znatno veći od toga - u studiji iznosi od 4,5 do 11,5 cm. Veličina usana nema veze s veličinom vagine, a zanimljivost je da se usne smanjuju kako žena stari.

Male usne

Nazivaju se još i unutrašnjim usnama, a one okružuju sami otvor vagine. Zanimljivost je da je leva mala usna u proseku nešto šira - oko 2,1 cm, a desna oko 1,9 cm. Leva mala usna je u proseku duga oko 4 cm, dok je desna duga oko 3,8 cm. Kao i kod veličine velikih usana, veličina malih nema veze s veličinom vaginalnog otvora tj. kanala.

Klitoris

Kao i kod drugih delova tela, postoji zaista velik raspon veličine klitorisa od žene do žene. Klitorisu je jedina uloga seksualno zadovoljstvo. Prosečna širina klitorisa iznosi oko 0,8 cm (dok raspon širine učesnica u studiji iznosi od 0,2 do 2,5 cm). Prosečna dužina je 1,6 cm, s rasponom od 0,4 do 4,0 cm. Veličina samog klitorisa nema uticaja na intenzitet ženskog zadovoljstva.

Izvor: 021.rs
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Cigarete smanjuju penis

Konzumiranje cigareta može umanjiti dužinu vašeg penisa za čak centimetar, piše popularni naučni portal "Iflscience" i otkriva deset neverovatnih zanimljivosti o penisima.

ncRFf9t.jpg


Od ostataka kože preostale obrezivanjem, lekari u laboratorijama mogu da uzgaje čak 23 hiljade metara kvadratnih kože (tako dobijena koža uglavnom se koristi za saniranje opekotina).

Jedan od četristo muškaraca dovoljno je fleksibilan da može sam sebe oralno da zadovolji. Najduži do danas izmeren penis u erekciji je dugačak neverovatnih 34 centimetra.

Možda niste znali, ali među ribama postoji vrsta čije muške jedinke imaju polni organ na glavi. Latinski naziv te vrste je Phallostethus cuulong.


Prilikom seksa u misionarskoj pozi penis poprima oblik bumeranga. Usled dužeg nedostatka seksualne aktivnosti penis na svojoj širini može da izgubi centimetar do dva.


Kašičica semene tečnosti sadrži sedam kalorija. Postoje 42 različite vrste bakterija pronađenih na penisu.

Izvor: 021.rs
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Konzumiranje cigareta može umanjiti dužinu vašeg penisa za čak centimetar?

Što ne reče prije, ja se godinama mučim, moram da ga vežem oko struka, odo sad zapalit koju. :D

Usled dužeg nedostatka seksualne aktivnosti penis na svojoj širini može da izgubi centimetar do dva.

I ovo mi je trebalo, znači par godina seks mjenjam sa cigarama i smanjit će se na normalnu veličinu. :D
 
Učlanjen(a)
27.05.2014
Poruka
188
Konzumiranje cigareta može umanjiti dužinu vašeg penisa za čak centimetar?

Što ne reče prije, ja se godinama mučim, moram da ga vežem oko struka, odo sad zapalit koju. :D

Usled dužeg nedostatka seksualne aktivnosti penis na svojoj širini može da izgubi centimetar do dva.

I ovo mi je trebalo, znači par godina seks mjenjam sa cigarama i smanjit će se na normalnu veličinu. :D

Imam isti problem, hvala druze. Pa zapalimo ;)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
I to postoji: Vibrator sa kamerom za vaginin selfi

Da li vas je ikada kopkalo kako li izgleda orgazam iznutra? Vibrator sa kamerom zadovoljiće vašu radoznalost.

aSRaMJL.jpg

Uz pomoć ove spravice možete da vidite kako izgleda orgazam iznutra

Ako je u vama postojala još trunka (naivne) nade da ljudska vrsta ima još neku svrhu postojanja osim pravljenja selfija, ovo će je sahraniti: vibrator sa kamerom, tako da sad možete da "opalite" Selfi iznutra, da vidite orgazam u krupnom planu.

Svakom Gaga Camera Vibrator sad eksplicitnost amaterskih seksi videa podiže na sasvim novi nivo, pošto onome ko ga koristi omogućava da napravi fotografiju unutrašnjosti vagine u trenutku orgazma.

Fotke se mogu prebaciti na komp ili smartfon, a ovaj vibrator sinhronizuje se i sa FaceTime-om, pa je to jedinstvena prilika da budete "na vezi" sa nekim u trenutku orgazma, a da pri tome niste usred seksa. Pravog.

Portparol kompanije "Lovehoney", koja prodaje ovaj uređaj kaže da njihov vibrator korisnicima omogućava da "u potpunosti upoznaju svoje telo, zahvaljujući jedinstvenim, izvanredno oštrim fotografijama koje ova kamera pravi".


"Zahvaljujući činjenici da je vibrator kompatibilan sa FaceTime-om, deljenje 'pogleda' sa vašim ljubavnikom ne može biti jednostavnije, bilo da je on pored vas, bilo da ste razdvojeni hiljadama kilometara."

Ovaj vibrator košta oko 165 evra, i ljudi ga zaista kupuju. Verovali ili ne.

(MONDO)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Nema više "lovačkih" priča: Seks igračka ocenjuje koliko ste dobri u krevetu

Nema više "dodavanja" za priču, nova seks igračka ocenjuje koliko ste vešti u seksu, a deli i savete.

Yx1vtf5.jpg

Više ne možete da sakrijete koliko ste dobri u krevetu

Novi model prstena za penis, duhovito nazvan Lovely, ima ugrađene senzore koji beleže svaki pokret para. Prsten, očekivano, vibrira, stimulišući zonu klitorisa, tako da žena lakše postiže orgazam, a pošto ograničava i dotok krvi u penis, erekcija je snažnija i traje duže, ali to nije sve.

Pošto precizno beleži seksualne navike para, onda je lakše sagledati i u čemu je "problem".

Dakle, nema laži, nema prevare: ovaj novi model prstena za penis beleži sve - od broja kalorija koje ste sagoreli tokom odnosa, do dužine seksa, snage penetracije, prosečne ali i najveće brzine kretanja.

Kad sve završite, detaljan izveštaj zahvaljujući odgovarajućoj aplikaciji stiže na mobilni, a na osnovu procene vaših sposobnosti, biće vam predložena i jedna od 120 novih poza koje možete da probate sledeći put.

Igračka i aplikacija, uzgred budi rečeno, "rade" i dvosmerno: 'booty call' opcija vašeg partnera obaveštava šta biste mu tačno radili, a kad on ili ona odgovore, uređaj "pocrveni".

Lovely stiže u četiti različite nijanse, a košta oko 90 evra. E sad, da li je "ocenjivanje" seksualnih veština na ovaj način dobra ideja, pitanje je. Stvarno, da li možete da zamislite da posle seksa sa partnerom ležite u krevetu i bistrite statistiku? Ako možete, možda je vreme da promenite partnera...

(MONDO)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Ma kod mene to žena već ima, kakav Lovely, sve ona kaže, od broja kalorija koje sam sagorio tokom odnosa, do dužine seksa, snage penetracije, prosečne ali i najveće brzine kretanja, da li sam probio zvučni zid i sl.
 
Natrag
Top