EPG i Logo za kanale

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
da za loga ako nekom to uopste treba......jer ima i opcija da se direktno vuce sa neta.....ili racunara....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ma dobro lako to ,ubacis samo link u kodi ili skines dodatak za Firefox ili chrome downloader i skines sve.

moze.......a epg nemam njegov...nazalost..

imam svoj......slikovni i obicni......

Ashampoo_Snap_2016.03.28_00h38m16s_003_a3ab0.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ma hocu ja napraviti svoj epg za svoje kanale da imam sve..možeš li tu pomoći?

imas more klipova na youtube......za sopstvenu upotrebu najednostavniji je webgrab+plus .....

ovo je nesto profesionalnije i vuce sa vise izvora....naravno koja se ubace a koje je opet neko napravio....

sve ti je to zajebancija....ovako ubacis link od epg koji je neko vec napravio i odrzava ga stalno .....i koristis....
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
320
imas more klipova na youtube......za sopstvenu upotrebu najednostavniji je webgrab+plus .....

ovo je nesto profesionalnije i vuce sa vise izvora....naravno koja se ubace a koje je opet neko napravio....

sve ti je to zajebancija....ovako ubacis link od epg koji je neko vec napravio i odrzava ga stalno .....i koristis....


Boki, da li imas neki EPG za Amiko Mini Combo resiver? Ovaj EPG koji sam dobio od instalatera nije toliko dobar, nije tacan, vecina kanala nema EPG, a i kod kojih ima, mogu da vidim samo do dvije emisije.
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Ni meni ne radi. Cekaj. Hahhaah jesi li to ti manipulator???? Sta je, nestao epg? Koristio ga kao svoj? Predlazem ti da napravis svoj kad vec prodajes uslugu i u njog EPG kao svoj. Barem hvala da si rekao. Verovatno ce popraviti.
 
Učlanjen(a)
09.11.2015
Poruka
6
imam ja svoj ,ali sam par programa vukao od njih kao i svi ostali koji imaju iptv..
 
Natrag
Top