Elder of Scrols V Skyrim

Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
15
Ovako...ja dok sam provalio to oko bespaltnih kuca..tj sobe na koledzu..kupio sam vec bio kucu u Whiterun-u... I nije problem.. Platio sam je 5000 golda..i prilikom kupovine ovaj mi je nudio da kupim i neka unapredjenja za kucu..tipa vatra,kovacnica..onda alat za spravljanje potova i spelova..itd.. Uglavnom sve po dodatnih 500 golda.. U tom momentu nisam imao toliko zlata...Sad ga imam napretek i hteo bih da pokupujem sve te dodatke..al ovaj sada cuti ko zaliven..ne nudi uopste to na prodaju..ustvari ne nudi nista vise..
Jel zna neko u cemu je fazon? Jel se to sad kupuje od nekog drugog? Znaci kuca je u Whiterunu..zove se Brezehome(trebalo bi da je kod svih tako),odmah desno od ulaza.. Par dana kruzim po selu i nikako da pronadjem...
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2011
Poruka
6
Ovako...ja dok sam provalio to oko bespaltnih kuca..tj sobe na koledzu..kupio sam vec bio kucu u Whiterun-u... I nije problem.. Platio sam je 5000 golda..i prilikom kupovine ovaj mi je nudio da kupim i neka unapredjenja za kucu..tipa vatra,kovacnica..onda alat za spravljanje potova i spelova..itd.. Uglavnom sve po dodatnih 500 golda.. U tom momentu nisam imao toliko zlata...Sad ga imam napretek i hteo bih da pokupujem sve te dodatke..al ovaj sada cuti ko zaliven..ne nudi uopste to na prodaju..ustvari ne nudi nista vise..
Jel zna neko u cemu je fazon? Jel se to sad kupuje od nekog drugog? Znaci kuca je u Whiterunu..zove se Brezehome(trebalo bi da je kod svih tako),odmah desno od ulaza.. Par dana kruzim po selu i nikako da pronadjem...

Da li si uradio questiove za Stormcloak rebellion? Ako jesi, taj lik ce se preseliti, a to ce prodavati Brill. Ako ne, onda ne znam kako da ti pomognem.

Znaci, zavrsio sam Main Questove, Companions questove, Thieves Guild questove, Dark Brotherhood questove i College questove. Ozenio sam se, imam psa i kucu u Windhelm-u. Izgleda da cu sada nabaviti Morrowind, strasno mi se igra!
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Da li i vi imate mozda problem sa seckanjem prilikom igranja Skyrim-a,nije konstantno ali na svakih 2-3 minuta igranja zapuca mi se na par sekundi sto me neverovatno nervira narocito prilikom borbe.Konfiguracija nije problem posto je i vise nego dovoljna da bi ga gurala a probao sam i krek da promenim i nije pomoglo,jedino ostaje da je ova verzija sto imam neka falicna pa me zanima da li se mozda i vama desava ili da skidam drugu verziju...
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
15
Slicno je i kod mene...solidna konfiguracija..ne igram ga na nekim max podesavanjima..a zakuca se uglavnom kad neprijatelj krene na mene...mada kad malo bolje razmislim..i nema nekih pravila..oce da se zakuca i bezveze dok trcis sumom..ili cak i u nekom zatvorenom prostoru... par puta do sada je jedini izlaz bio ALT\CTRL\DELETE..i nakon toga se usnimavam dosta cesce.. Koju verziju igre ti imas? Razor1911?
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Jeste ona od Razora,znaci ipak je do igre,moracu da probam da skinem neku drugu cim uhvatim vremena pa da vidim kako ce se ponasati mada malo sam citao po netu kazu da je igra dosta bagovita pa neverujem da ce se drugacije ponasati,cak kazu da ni zadnji oficijalni patch nije nista pomogao nego naprotiv posle pecovanja radi jos gore.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Mislim da sam video negde da su likovi resili problem podesavanjem grafike, posle im nije seckalo ili su to sveli na bas retko seckanje .
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
15
Jel neko skidao i instalirao Megamod packove? Ima ih i na nasem forumu u sekciji video igre (3 komada),a na netu ima cak 8 komada..i prilicno su veliki...Svi zajedno su veci i zauzimaju vise prostora od same igre... Jel vredi baviti se time ili sacekati neke kvalitetnije dodatke,kojih ce zasigurno biti u buducnosti?
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
E ovako se igra Skyrim,lik nije normalan,samo slusajte sta prica video manje vise... :haha:


 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top