Elder of Scrols V Skyrim

Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
15
Skyrim je stigao. Po mnogima glavni konkurent za igru godine.. Jel poceo neko da igra...? Utisci..? Klase? Questovi? Side questovi? Neki saveti? Negde sam procitao da ne postoji ogranicenje broja misija,i da se moze igrati dok se coveku ne smuci.Ja sam sinoc "nabavio" igru..i danas krecem pa se javljam sa utiscima..
A na ovoj...ili nekoj drugoj stranici mozemo razmenjivati iskustva..
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Ja vec igram 4-5 dana ,i nisam pesao ni 10% questova,. Malo je reci da je igra Fenomenalna.
Takodje mislim da cu je igrati jos dosta dugo. A za sve sto vas zanima pitajte..
Da napomenem nesto jer se moj drug tu malo zbunio pa verujem da postoje jos neki koji to nece znati,
Kad ubijete prvog zmaja uzimate njegovu dusu i odmah imate pocetnu moc PUSH , za svaku narednu moc koju pronadjete a koja vam je zakljucana morace te da je odkljucate dusom zmaja kad ubijete sledeceg, tako da kad vidite zmaja ne bezite vec jurite vi njega isplati se.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Igra dobro izgleda,moracu da je probam:D
GAMEPLAY:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
15
Evo jedno pitanje..koji atribut treba "budziti" da bi mogao nositi vise stvari odnosno loot-a.. Jer ovako udjem u neku pecinu..ili ubijem par bandita u sumi..skinem ih gole..oklop,oruzje i tako to...i premasim kilazu koju mogu da ponesem..? Da li je 300 kila da kazem max ili je moguce to povecati kroz neki atribut?
Inace..igram vec 10ak sati..i nisam odmakao daleko od pocetka..toliko mogucnosti..toliki svet..svega par questova sam uradio..i uglavnom sam u divljini..travke,cvece,pecurke...divlje zivotinje na sve strane..tu i tamo izubijam po nekog i na 2 noge.. Zmajeve sem onog na pocetku dosada nisam sretao..
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Ovako, tezina koju nosis se povecava svakim narednim levelom ili nisam siguran svakim drugim po 5 kg. U skilovima nema.
Imas na nekim cizmama dodatno 25kg ali nema teorije da se setim gde sam ih naso, ali mozes da ih rasturis kod nekog od carobnjaka i kasnije napravis na celom oklopu za tezinu ili na prstenu, ogrlici. Ali postoji jos jedno resenje .... Kad ubijes prvog zmaja i vratis se u palatu odakle si krenuo sa onom zenskom ti si Dragonborn svi ti se klanjaju i tada ona hoce da krene sa tobom gde ti tu i ona, fazon je u tome sto ona moze da nosi istu tezinu kao i ti i mozes da joj das sve svoje stvari pa sebi nakacis jos 300-3... kg pa kad dodjes do prodavca samo pokupis sve od nje i prodas, takodje mozes da joj das jaci oklop mac sve sta hoces da ona koristi.
[h=3]Mozes da vodis samo po jednig ratnika sa sobom bar je kod mene tako za sad. Ima ih jos, ja sad vodim jednog muskog.[/h]
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
15
Jos jedno pitanje...sta se dogadja kada ti pratioca ubiju...? Dal ga je moguce oziveti? Evo moju pratilju su ubili u jednoj pecini sa vampirima..Ja ih resio sam..Nakon toga izasao az pecine,,,ova niako da ozivi..ulazio..izlazio i nista.. Na kraju sam otisao u obliznje selo i angazovao drugor gatnika..za tesko skupljenih 500 zlatnika...I morao da poskidam sve sa ovog mrtvog..i pride i sve ostalo sto je nosio od itema..jer sam poslusao savet i visak stvari i opreme skladistim kod pratioca...Dok ne kupim kucu..jer sam provalio da moze kao u Oblivionu..pa cu onda lepo u kuci svo cvece,knjige,pecurke,krzna,rogove...i bla,bla..da uskladistim... Samo treba sakupiti 5000 golda...
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Neznam tacno ime grada ali to je onaj skroz desno na mapi sa ukrstenim macevima, mislim Riften, odi tamo i napijaci pricaj sa prodavcima jedan od njih prodaje cizme sa 40 kg+. I probaj da nadjes hram Sky Haven Temple on se nalazi levo na mapi gde je grad Markarth od tog grada pogledaj desno gde reka pravi ostvo na tom ostrvu je ulaz u hram, ulaz je kao pecina , ja sam tamo nasao za sed najjci oklop 62 bez unapredjenja (Blades Armor) i Ubicu od maca (Dragonbane) kao katana izgleda ali razbija.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2011
Poruka
6
Jos jedno pitanje...sta se dogadja kada ti pratioca ubiju...? Dal ga je moguce oziveti? Evo moju pratilju su ubili u jednoj pecini sa vampirima..Ja ih resio sam..Nakon toga izasao az pecine,,,ova niako da ozivi..ulazio..izlazio i nista.. Na kraju sam otisao u obliznje selo i angazovao drugor gatnika..za tesko skupljenih 500 zlatnika...I morao da poskidam sve sa ovog mrtvog..i pride i sve ostalo sto je nosio od itema..jer sam poslusao savet i visak stvari i opreme skladistim kod pratioca...Dok ne kupim kucu..jer sam provalio da moze kao u Oblivionu..pa cu onda lepo u kuci svo cvece,knjige,pecurke,krzna,rogove...i bla,bla..da uskladistim... Samo treba sakupiti 5000 golda...

Ja mislim da ne mozes da ozivis pratioca. I mog prvog pratioca su ubili, morao sam da nosim svih 30 Dragon Bone is 38 Dragon Scale do kuce, potrosio sam oko 5 potiona
Mozes lako da zaradis pare tako sto podjes u Riverwood i sakupljas drva. Za pola sata mozes lako 2000 zlatnika da napravis. Takodje ima puno besplatnih kuca koje mozes da dobijes. Na primjer mozes da odes do Winterhold-a i kad se uclanis u College, dobices besplatnu sobu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Pa da ali u tu sobu moze svako da udje, a kucu cuva ona riba sa pocetka. Jednom sam uhvatio lopova kako obija neku kucu i krenuo da bezi od mene pa ga stignem i ubijem. tako da mi nije sigurno da ostavljam stvari u sobi.
A ono sto sam pricao za oklop je dobro samo u tom delu ige na pocetku sad nosim dragon light armor 520 full sa rukavicama i cizmama sa po 88, samo nabudzite smithing na 100 i pravite. Moj pratilac nosi deadric armor koji sam nosio dok nisam napravio dragon armor. Nemojte prodavati kosti i krljust zmaja kad ga ubijete, trebace vam.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2011
Poruka
6
Pa da ali u tu sobu moze svako da udje, a kucu cuva ona riba sa pocetka. Jednom sam uhvatio lopova kako obija neku kucu i krenuo da bezi od mene pa ga stignem i ubijem. tako da mi nije sigurno da ostavljam stvari u sobi.
A ono sto sam pricao za oklop je dobro samo u tom delu ige na pocetku sad nosim dragon light armor 520 full sa rukavicama i cizmama sa po 88, samo nabudzite smithing na 100 i pravite. Moj pratilac nosi deadric armor koji sam nosio dok nisam napravio dragon armor. Nemojte prodavati kosti i krljust zmaja kad ga ubijete, trebace vam.

Ne vjerujem da lopovi mogu da udju u tvoju kucu, a posebno ne u sobu u Collegu (ali nisam siguran). Takodje, ja mislim da je Daedric bolji od Dragon armora ako ga unapredis u Legendary, ali za to ti svakako treba perk za pravljenje dragon armora.
Ja koristim armor od krljusti, jer mi je light armor bolji, tako da nisam pokusavao nista sa ovim drugim armorom ^^

Ako neces sobu u Collegu, mozes da podjes u Markarth, i uradis Skyrim:The House of Horrors - UESPWiki. Na kraju ces moci da koristis ovu kucu. Malo je neuredno, ali mozes u njoj da spavas i da cuvas stvari :) Ima jos nekoliko "besplatnih" kuca, ali ces morati neke questove da uradis za njih.
 
Natrag
Top