dve molbe za pomoc!

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Greskom sam obrisao Realtek audio driver.Sada kada hocu da ga instaliram sa diska,instalacija didje do nekih 80% a onda izbaci da je instalacija neuspela! U sound deviace\audio device on HD audio bus pokazuje da driver no istaling.Na video kontroller(VGA Compatible) stoji zuti znak pitanja. Drugo,kako da ukljuicim oporavak sistema ako mi je kada udjem u moj kompijuter pa ne svojstva a onda u oporavak sistema,taj prozor onako kao zamagljen(bled) i nemogu da kliknem u onaj kvatratic u gornjem uglu da ga ukljucim,nereaguje jer kao u pozadini.Sta da radim za oba ova problema? Unapred hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2009
Poruka
13
Bilo bi zgodno da ostaviš još neki podatak (OS i slično) iako pretpostavljam da se radi o XP. Najjednostavnije rešenje bi ti bilo da instaliraš nanovo drajvere od ploče, jer je to očigledno ono što je problem. Na drajverima od ploče bi trebalo da imaš i VGA drajver (Virtual Graphic Adapter) i realtek zvučnu.
Znači - CD od ploče u CD ROM i ispočetka, redom, ne preskačući ništa...

Javi da li je pomoglo.
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
dA xp JE WINDOWS,tako sam i uradio,instalira sve drajevere redom i kada dodje do realtek audio drajvera,instalira malo vise od pola i izbaci:instalacija nije uspela,i tako stalno...
 
Natrag
Top