drveni jedrenjaci

Član
Učlanjen(a)
21.04.2010
Poruka
2
Radovi su predivni!
JA bih imao jedno pitanje gde mogu da nađem nacrte za malo jednostavnije brodove. Jednom davno sam imao knjigu Brodomodelarstvo ali je tokom godina nestala a sa njomi prvi osnovni modeli. Bio bih veoma zahvalan na pocetnim nacrtima.

Bez alata nema zanata... Osnovni princip vekovima u nazad.
imam dosta knjiga i planova jedrenjaka. Ako znas ime broda koji zelis da sagradis samo mi posalji ime broda pa cu da podelim plan sa svima.

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2009
Poruka
0
Moze li mi neko reci dali postoji sajt na kome su predstavljeni nacrti starih jedrenjaka,vikinskih galija od vikinga pa do 18-19 stoleca dokle god ih je bilo za free download ? ?Hvala.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Princ,Severingen,My Flower,Bounty,koja god vikinska galija.Hvala care.
 
Poslednja izmena:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
@brodomaketar - Svaka cast... Vidjao sam neke od tvojih radova na MK... "Plastikarenje" je meni blizi pojam. smile3
Ovo je stvarno umetnost! yes3
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Treba za to imat živaca a ja nisam takav tip ako se može napraviti da valja za 10 min. onda ću i ja da počnem. A stvarno gotivno izgleda.
 
Član
Učlanjen(a)
29.01.2010
Poruka
3
Pozdrav ako te interesuju crteži za brodomodelarstvo daj mail i poslaću ti torente pa skidaj do mile volje gotovo svi svetski crteži za modelarstvo i to sve besplatno.
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
1
Pozdrav, procitao sam Vas post na forumu, vidim da se duze bavite brodomodelarstvom. Ja sam od skora poceo, to mi je bila zelja jos iy detinjstva, ali nisma imao uslove za tako nesto. I tada, a i sad jako je te[ko bilo do'i do nacrta, skica i planova. Kako vidim vi imate nesto od toga, pa ako bi ste hteli da posaljete neke nacrte , nekih manjih jedrenjaka. Hvala i pozz.
 
Natrag
Top