Član
Učlanjen(a)
21.01.2010
Poruka
29
Zna li neko, kako se radi detaljnije sa dreambox-ima, milsim da objasni, gde se mogu skinuti programi, i satelitske liste, da bi se ubacivali u nejmu.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Upiši u tražilicu dreambox forum i guglaj. Sve ćeš naći. Jedino štomznam 100% sigurno da ćeš jako malo toga moći gledati jer su svi prešli na Nagru 3.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
491
napiši koji tip dreamboxa imaš pa ću ti sve objasniti, a neslažem se sa predhodnim odgovorom jer sa tim tipom reca se može svašta gledati a od domaćih kanala i titlovanih najmanje 50.
 
Član
Učlanjen(a)
28.02.2013
Poruka
1
Image i lista i sateliti moze se sve skine sa
Dreambox zavisi samo koji Dreabox imas.
 
Učlanjen(a)
26.12.2014
Poruka
22
Zdravo imam Dreambox DM500HD i hocu u njega da ubacim iptv listu moze li mi neko reci kako i na koi nacin mogu to da uradim
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
138
Najlakse je da prvo instaliras plagin Tsmedia sa nekim ftp alatom tipa win scp filezila ili dreambox control centar.Zatim ides u etc/TSmedia,m3u i tamo ubacis tu iptv listu restart gui.Zatim pokrenes Tsmediu nadjes user m3u listu i gledas iptv kanale.
 
Član
Učlanjen(a)
24.03.2010
Poruka
6
pozzz.
Ja imam dreambox DM 800 HD SE moze li se ikako nasi kanali njemu gldati na njemu vec imam skay njemacki koplet ali nasi kanala bi volio ako moze..
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
138
Mozes gledati free kanale na 16 e samo ubaci listu kanala za taj satelit ako imas multifeed ili motor.Ili plati nekom uslugu pa mozes gledat sve.
 
Učlanjen(a)
26.12.2014
Poruka
22
Imam motor samo neznam kako da ih ubacim moze li mi neko objasniti kako i na koi nacin da ih ubacim Hvala unapred :)

Moze li se prikazati slikovito kako da to uradim i da ih ubacim u Dreamboh
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2010
Poruka
138
Downloaduj dreamboxedit ili dreamset to je alat za ubacivanje liste.Udjes u postavke izaberes settings upises ip od dreamboxa,upises user i pass po defaultu je root i dreambox sce to sejvas. Izaberse ftp i nadjes listu koju si skinuo za E2 resivere opcijom pretrazi a onda istu posaljes komandom send file u dreambox.
 
Natrag
Top