Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Domaći filmovi

Diskusija u 'Novosti, Pitanja i Predlozi u vezi Foruma' započeta od katamaniak, 24.09.2017.

1. katamaniak

katamaniak Urednik

Zahvala:
    17.680
    Pol:
    Ženski
    Tata je trenutno u bolnici,sad sve je okej,ali zarad nekih kontrola neće ga biti sigurno do utorka,srede,kasnije će ići na fizikalne terapije,tako da na njega nećemo račuati pa sigurno do kraja oktobra......Maja su i njegova supruga sa njim u bolnici,tako da ja kao gusarka momentalno radim sama,mislim u porodici,kolegama hvala na svemu,da nije vas,ne bi bilo koleksija Bate živojinovića i Ljubiše Samardzića......elem,ako je neki link mrtav,ostavite poruku u okviru teme,isključila sam da kažem PP i Donji čat,jer mi nije baš do priče,da tako kažem.....negde će biti pa i dva tri filma,jer skidam dosta i TV ripove sa FilmKlub i Clasic Televizije,programa,kako ko voli.........ako ne zamenim baš danas,biće sutra,malo strpljenja.........da tako kažem,kako reko radim sama........a i imam obaveze oko klinaca.......mojih,barem.........

ovo će tata izbrisati kad se vrne iz bolnice.....paćemo smisliti nešto u potpisima.......oko prijava neaktivnih linkova.........aj ljbim vas sve i hvala na razumevanju,Kaća

10jabuka i Jokso69 se ovo sviđa.

Preporučite stranicu