Dokumentarci online

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
a imatew gomilu nasih sajtova sa sihronizovanim i titlovanim prevodima ukucajte u google filmovi sa prevodom i odbicete ber3-5 kvalitetna sajta mrzi me sada da ostavljam njihove adrese ovde
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Sve je ovo extra, samo na you tube ima mali milion dokumentarnih filmova na engleskom, posto vidim da je vecina dokumentaraca na engleskom ovde.

Ne bih se složio da je "većina" dokumentaraca na engleskom jeziku. Baš sam danas pogledao odličan dokumentarac o Mojsiju i izlasku iz Egipta, sinhronizovan na srpskome. Nisam rekao da su svi sinhronizovani, ali većiina jeste.


Evo još jedan solidan sajt sa dokumentaricima;

Dokumentarni filmovi online - Besplatni dokumentarni filmovi

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

a imatew gomilu nasih sajtova sa sihronizovanim i titlovanim prevodima ukucajte u google filmovi sa prevodom i odbicete ber3-5 kvalitetna sajta mrzi me sada da ostavljam njihove adrese ovde

Koja je onda svrha tvog učešća u ovom postu?! Pazi to, znaš za nešto , ali ti "mrsko" da to objaviš?! Znam i ja linkove za neki program ili film, pa ipak je ljepše kad to neko ovdje objavi i podijeli svoje znanje sa drugima ! Tako da se nikako ne mogu složiti s tobom oko tog stila - znam, ali sačuvaću to za sebe!
 
Poslednja izmena:
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Evo još jednoga odličnog sajta preko kojega možete gledati interesantne dokumentarce, a uz to tu su jo talk-shows, serije i sportski događaji. Jedina mana je što je sve na engleskom, ali barem eni to ne predstavlja problem, te se nadam da neće ni vama!


Kod:
www.watch-series.com
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2010
Poruka
9
Mozda sam malo zakasnio za ovu temu ali, da li znate mozda gde mogu da nadjem dokumentarni film ''Srpska epika'' (Serbian epics ,BBC dokumentarini film directed by Pawel Pawlikowski,Lazar Stojanovic 50 min.)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
14.09.2012
Poruka
121
Kod:
[URL="http://www.vojvodinanet.com/"]Filmovi sa prevodom[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top