Dokumentarci online

Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Pošto ja obožavam da gledam dokumentarne filmove ( Discovery BBC, National G... ) potrudio sam se i za vas pronašao nekoliko odličnih sajtova preko kojih možete da gledate dokumentarne filmove. Kao što i sam naslov topica obajveštava, filmove nije potrebno downloadati na kompjuter, a većina njih je sinhronizovana ( istina, većina je na hrvatskom jezik ), a gotovo svi su titlovani. Vama ostavljam da odabere šta žeilite da gledate. Udobno se smjestite, navucite zastore i uživajte uz vaš omiljeni dokumentari film.

DOKUMENTARNI FILMOVI ONLINE, DOKUMENTARCI ONLINE - besplatni dokumentarci, dokumentarci online, dokumentarni film


Besplatni Domaci Filmovi, Domace Serije, Online Filmovi i Video Spotovi

GledanjeDomaciFilmoviSerijeSpotoviOnlajnBesplatno

Dokumentarni filmovi online - Besplatni dokumentarni filmovi

Free Online Movies Forum - Watch Movies Online Free

Domaci Filmovi Serijski Filmovi Televizija Crtani Filmovi Besplatni zabavno muzicki video spotovi domaca narodna muzika rock pop rap hip hop zabavna turbo folk ritmovi Domaći Filmovi smijesni klipovi ex yu free mp3 download Ritmovi.com :: Dobre vibr


Vjerujem da i Vi imate svoje linkove sa online dokumentarcima, pa ih izvolite postaviti
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Hej daki78 gdje si ovo pronašao,stvarno je super svaka čast.
Pogledat ću malo ove linkove ima tu dosta zanimljivih stvari.
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Da baš sam to vidio da je sajt ugašen,ali nema veze imaju ovi drugi naći će se nešto za pogledati.
Hvala puno.
Pozdrav
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Zato postoji ovo dugme " hvala " :)
Šalim se, naravno, drago mi je da vam se dopadaju sajtovi. I ja sam veliki obožavatelj dokumentaraca, posebno o životinjama i misterijama.
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Hej daki78 možeš li negdje pronaći multimedijalni tečaj engleskog jezika.Zove se EnglishPlus,to su BBC-evi serijali.
Hvala
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Nešto sam uspjeo da pronađem na njihovoj stranici

English Plus Download Site

Pa ti vidi šta tu ima. Mislim da je tu demo verzija. Pogledaj, pa ako to ne bude to, tražićemo dalje :)
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
57
Sve je ovo extra, samo na you tube ima mali milion dokumentarnih filmova na engleskom, posto vidim da je vecina dokumentaraca na engleskom ovde.
 
Natrag
Top