dodaj formu za potpis na PDF dokument

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
106
Dobra vece
Trebam dodati formu za potpis na pdf dokument. Kada se klikne na to mjesto pdf dokumenta otvori se mogucnost olovkom potpisati.
Uz pomoc online besplatnih alata dodao sam polja za unos teksta ali niti jedan ne nudi opciju za dodavanje forme za potpis.
Nude mogucnost ePotpisa ali mi to ne treba.
Trebam neki online ili bilo koji alat da to napravim, ubacim formu za eSignature
To se moze napraviti sa adobe dc pro ali kada sam skinuo sa sf trazi me broj kartice i nudi 7 dana probe ali moram se odjaviti prije isteka 7 dana inace skine lovu sa kartice. Nebi radio taj postupak .

Skinuo sam sa linkova :
crakyman i amazingwork

Ostaje mi mogucnost:
- torenta,
- da mi netko da neki link
- ako netko ima kod kuce adobe pro da mu posaljem dokument da mi ubaci formu za eSignature

hvala
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
106
Hvala na pomoci.

Juce sam potraziona torentu adobe i nitro. Adobe nije radio a generator kljuceva za nitroPdf nije radio tako da sam imao probnu verziju nitraPdf.
Sa probnom verzijom nitraPDF sam stavio formu u PDF dokument ali kada snimim ona se ne vidi ni u jednom pdf pregledniku osim u nitroPDF-u. Tako da nije proradilo.

Danas sam deinstalirao adobe i nitro i krenuo na ove gore linkove s obzirom da mi je fajl koji skidam sa mediafile imena x86 skinuo sam i x86 adobe.
Kod skidanja mi iskocio opera x game browser i kako nisam neki strucnjak u informatici pomislio da verzija opere za xgamere moze obraditi pdf file. Skinem ja operu x, instaliram i pokrenem . Mislim ja: Kako je cilj bio tako blizu a ja okolo skidam prof alate za pdf obradu.
Moja sreca nije bila dugog vjeka, nekih 15 tak minuta dok sam skuzio da opera nije nista drugo nego obicni preglednik pdf i interneta.
Opera se nije samo instalirala nego postavila sebe za defaultnog preglednika bez da me pita. Nije losa te me ne smeta zako neka ostane na racunalu.
Krecemo dalje uz napomenu da nisam bas neki strucnjak, a ne sramim se svoga neznanja jer zelim nauciti i ono sto neznam, neznam i ne glumim.

Dakle, raspakiram adobe i nekako mi u sjecanju da nesmijem pokrenuti vec izadem van. Bez brzopletosti. Nesto kao sa djevojkom da joj ne napravimo probleme hehehe
Izadem ja van i pogledam put gdje se instaliro adobe i sada usporedim dali skinuti fajlovi iz mediafajla odgovaraju nekim u folderu gdje je instaliran adobe pa ih kopiram uz zamjenu.
Eto, proslo podne.
Pokrenem adobe, otvorim fajl i dobijem poruku converting scaned page to edittable text and images

nudio mi je da izaberem drugi jezik prepoznavanja , ali nije u meniju bilo bosanskog pa sam ostavio na engleski
uslijedila je još jedna poruka
reopen closed pdf acrobat closed aruptly. You can restore th pdfs you had open

nakon tih poruka dolazi do automatskog izlaza iz acrobata. Drugim rijecima nisam uspio.

Ali nije sve bilo uzalud , dobio sam jos jedan post pa ih imam sa ovim 78 i sve sam blizi 100 i tada cu moci pratiti postove u punom HD formatu. :p
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.130
Zašto to ne odradiš na telefonu ,android aplikacija wps office ili pdf extra.Ako nenađeš premium javi se poslat ću ti.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
106
isteklo na wps android onih 7 dana a u tom periodu nisam uspio napraviti.
 

Prilozi

  • PRISTUPNICA.pdf
    103,5 KB · Pregleda: 0
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
106
Nema forme u wps. Tko zna dali sam dobro instaliro!?
Ako izaberem potpis ponudi mi potpisati dokument ali ne i napraviti formu
 

Prilozi

  • Screenshot_20230926-155147.png
    Screenshot_20230926-155147.png
    65,9 KB · Pregleda: 6
Natrag
Top