Učlanjen(a)
03.03.2013
Poruka
3
Pozdrav svima, zovem se Rale i bavim se mehanikom a u zadnje vreme sve vise imam problema u poslu zato sto mi treba dijagnostika, inace zivim u malom mestu ( selu) i moram da radim sve tipove auta, pa i traktora da bih imao stalno posla, od programa imam samo autodatu ali to mi ne gasi lampice na kolima :lol: i zato me zanimaju vasa iskustva, misljenja i predlozi sta bi to mogao da kupim za pocetak a da ne bude mnogo skupo, ja sam razgledao po netu i mislio da bi mi elm 327 od 30e zavrsavao dosta posla tako da sam pozvao spaske bg da to porucim ali lik mi je rekao da je to samo gubljenje vremena i para i da mi treba autocom od 300e, verujem ja njemu ali sam ipak voljan da cujem neko vase iskustvo u vezi svega toga. Unapred vam hvala
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
6
ELM 327 nije loš,ali radi samo motornu grupu,Autocom je najjeftinije i najbolje rešenje koje se može trenutno kupiti ja imam Autocom CDP+ koji radi fantastično i pokriva sve proizvođače.Ako se odlučis za Autocom ja ti ga mogu obezbediti dosta jeftinije od 300e.
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruka
21
I ja se slazem sa simonenom posto radis sve i svasta Autocom je extra uredjaj za pare koje i nisu bas neke. A sto se tice posla i ja sam u nekoj slicnoj situaciji kao ti samo sto ja imam dosta namenskih a sad kada bi birao uzeo bi autocom
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
vidio sam negdje na torentu alldata paket od 400GB, ima u njemu all data i jos milion drugih softvera, pa ako budes skidao trebace ti eksterni hdd
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2013
Poruka
161
Pozdrav svima, zovem se Rale i bavim se mehanikom a u zadnje vreme sve vise imam problema u poslu zato sto mi treba dijagnostika, inace zivim u malom mestu ( selu) i moram da radim sve tipove auta, pa i traktora da bih imao stalno posla, od programa imam samo autodatu ali to mi ne gasi lampice na kolima :lol: i zato me zanimaju vasa iskustva, misljenja i predlozi sta bi to mogao da kupim za pocetak a da ne bude mnogo skupo, ja sam razgledao po netu i mislio da bi mi elm 327 od 30e zavrsavao dosta posla tako da sam pozvao spaske bg da to porucim ali lik mi je rekao da je to samo gubljenje vremena i para i da mi treba autocom od 300e, verujem ja njemu ali sam ipak voljan da cujem neko vase iskustvo u vezi svega toga. Unapred vam hvala

Slobodno mi se javi na pp, pomocicu ti oko nekih problema na autu. Ali bi u principu trebao da imas neku univerzalnu dijagno-
stiku. Kad budes krenuo da radis videces kakva je tu zavrzlama, dobro bi bilo da si uz nekog iskusnijeg kolege. Za pravilno dijagnostikovanje kvara i davanje tacnog stanja sistema ubrizgavanja goriva na autu, pored dobre dijagnostike moras da imas i pratecu ispitnu opremu. A to je profesionalni: unimer i osciloskop.
 
Natrag
Top