Dete koje ne zeli brata i sestru

Učlanjen(a)
30.03.2013
Poruka
2
Imam cerku od 13,5 godina i kad god sam je pitala, da li zeli da joj rodim brata ili sestru, ona je pocela da place, da se udara od zemlju itd. Jednom mi je rekla, ukoliko ostanes trudna udaricu te po stomak. Mene ja ta njena izjava jako povredila, da sam ja plakala. Ona ima podrsku svog oca, tj. mog muza koji je takodje jedinac, i daje joj svu podrsku da se tako ponasa. Ovako je dobra kao devojcica, uvek mi pomaze, ja i ona se najbolje razumemo, cak ona meni kaze da sam joj ja najbolja drugarica, ali je i sebicna. Eto tako ona je ostala jedinica, meni malo zao zbog toga, jer nikada nece shvatiti sta znaci imati brata ili sestru. Da li je neko imao slicna iskustva sa tim?
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
107
Ja nemam to iskustvo. Ali vasa cerka je sad u nekim godinama gde svakako nebih pasalo dete. Jer nebih imali zajednicke interese. Dok malo rodjence poraste, pocne da hoda i da prica, treba sa vase strane mnogo paznje. I to vasa cerka u tim godinama vec zna. Dok je za nju sad vazno drustvo, spremanje, doterivanje i postaje malo ozbiljnija, dok malo dete se igra jer kroz igru na pocetku se uci. Ja mislim da je to normalna reakcija bila i nista uznemiravajuce.Pozzz
 
Natrag
Top