Desktop mi je crn i imam samo Recycle Bin na njemu!!

Učlanjen(a)
14.09.2013
Poruka
7
Malo pomoci? :) Skoro sam instalirala ,,Kingsoft Pc Doctor".Skenirala sam neke stvari itd,imam ga vec par dana.Danas sam ga otvorila i,da bi ubrzala komp,disable-ovala sam neke stvari.Mislim da sam slucajno disable-ovala neku bitnu stvar(cesto mi se desilo da iskljucim 'Theme' ali sva sreca odmah vidim pa cratim :) ). I onda sam resetovala komp,i kad se upalio,otisla sam na svoj nalog i ceo ekran je crn.
Samo je bio tu Recycle Bin i non-stop mi je iskakalo: ,, C: \Windows\system32\config\systemprofile\Desktop refers to a location that is unavalible.It could be on a hard drive on this computer,or on a network.Check to make sure that the disk is properly inserted,or that you are connected to the Internet or your network,and then try again.If it still cannot be located,the information might have been moved to a different location.'' Stvarno mi nije jasno kako da dodjem do toga. Uspela sam nekako da ukljucim kingsoft,ali mi pise da,ta aplikacija za gasenje,nije dostupna i da komp mora da se restartuje.Kad ga restartujem ista prica. :p Ponekad kada udjem na bratov nalog,sve bude normalno,ali samo dok ga opet ne resetujem.Tada mi na kingsoftu pise error code:2465...... . Bezveze :pP
Heeeeeeeeeeeeeeeeeelp!!!
Hvala unapred :3 C;
 
Natrag
Top