Dell Vostro 131 windows 7 x64 kamera drajver

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Sve je moguce :)
Upravo sam instalirao win 7, ali 32bitni system, ali i dalje nije vidljiva web kamera. Konacno odustajem od nje
Послато са Televizora уз помоћ Тапатока
Mora instaliras i dodatne drajvere sa sajta proizvodjaca, Win cak i ne zna da je to kamera.
Ruku na srce mozda je i stvarno otisla, ali nekako ti ovo sve brzo odrade pa se stice utisak da nisi skinuo drajvere sa sajta, koji su obavezni i zbog drugih stvari.
E sad, ako jesi onda zavrsavamo ovde i laku noc.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Samo da se dokopam kuce pa cu instalirati drajvere sa dell-ovog sajta. Koristio sam dps sinoc, a jutros skinuo sve drajvere. Cim se vratim sa ekskurzije instaliracu ih

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Proverio sam sve drajvere i svi su instalirani tako da od kamere konacno odustajem u potpunosti.
Hvala vam na zelji da pomognete!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.071
Proverio sam sve drajvere i svi su instalirani tako da od kamere konacno odustajem u potpunosti.
Hvala vam na zelji da pomognete!

Ponovo, da li ste instalirali dell web cam software? Nije pod drajverima vec pod utility. Ukoliko nema za taj OS, proverite pod drugim OS, ili potrazite alternativni download link na support forumima.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
To nisam pronasao jer ga uopste nije bilo za ovaj model i to mi je veoma cudno. Vazi, probacu da nadjem taj link pa vam javljam da li se nesto promenilo

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Samo da javim da sam instalirao i dell web cam softwer, ali i dalje kamera ne radi. Ocigledno nesto nije u redu sa kamerom, tako da ce laptop raditi bez nje ;)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top