Deinstalacija igrica

Učlanjen(a)
27.06.2013
Poruka
4
Hey,kako da izbacim igricu kad je nema u Control Panel,konkretno, skinuo sam Need for Speed Rivals preko nosTEAM sajta,onda sam je raspakovao(i valjda ujedno i instalirao???) u Program Files, sad hocu da je izbacim iz kompa,al neznam kako,jer je nema u Control Panel(pa ne mogu ono standardno unistall).Instalirao sam i CCleaner,al opet nece,jer uopste ne vidi da je ta igrica instalirana. Dal da izbrisem to sto je raspakovano u Program Files ili treba nesto drugacije???
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
Instaliraj si Revo Uninstaller i sa njim ćeš lako rešiti problem!

pozz!
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
igra ako je instalirana mora biti u conntrol panelu ,moze da bude i u start meniu , i ikonica na desktopu.ako govorimo o normalnim instalacijama.onda je to jednostavno, trazis uninstal i to je to.i obrises neke foldere ako ostanu.
posto ti kazes da tog nema da li si siguran da si je uopste instalirao ili si je samo raspakovao?
da li si igra tu igru ikako posle raspakivanja?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Preporucujem revo uninstaller takodje. Verovatno je ta igra raspakovana na nekom drugom mestu, nije klasicno instalirana, tako da mozes i rucno da obrises folder gde je igra raspaakovana i ostatke u documents i app data. Revo Uninstaler ti trazi te razbacane foldere i brise ih da ne bi morao rucno.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Ej ljudi... znam o cemu ovaj decko prica jer i ja imam isti problem recimo sa fifom 13 i 14. Kada je instaliram normalno prodje instalacija i sve ostalo, ali igrice nema ni u start meniju, ni u add or remove programs niti moze revo uninstaler da je pronadje, a igricu igram normalno! A ni u folderu u kom je smestena instalacija igrice nema uninstal ikonice!
"Goxiq" sto se tice tvog problema, samo obrisi igricu kao kad brises neke pesme i neces imati problema! ZNAM IZ LICNOG ISKUSTVA! ;)
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Ima dosta igrica koje nemaju ikonu uninstal.ali kada se obrise shortcut,isto je kao da si obrisao i ikonu exe i ne treba uninstal.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Ej ljudi... znam o cemu ovaj decko prica jer i ja imam isti problem recimo sa fifom 13 i 14. Kada je instaliram normalno prodje instalacija i sve ostalo, ali igrice nema ni u start meniju, ni u add or remove programs niti moze revo uninstaler da je pronadje, a igricu igram normalno! A ni u folderu u kom je smestena instalacija igrice nema uninstal ikonice!
"Goxiq" sto se tice tvog problema, samo obrisi igricu kao kad brises neke pesme i neces imati problema! ZNAM IZ LICNOG ISKUSTVA! ;)
Pozdrav
Kada instaliras igricu ili program pokreni instalaciju na desni klik i install with revo uninstaler i onda ces imati u traced programs. Drugi nacin je da koristis hunter mode u revo uninstaller, pa otvoris folder gde ti se nalazi .exe fajl programa ili igrice i obelezis ga metom, treci je da ides na forced uninstall i ukucas ime programa ili igrice ili nadjes putanju do .exe fajla. 4ti nacin je da pokrenes uninstall opciju u samom programu ili igri, 5ti nacin je posto je igra verovatno extractovana instalacija nadjes lokaciju i rucno pobrises foldere...
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
117
Kod NosTeam-a nije klasicna instalacija, samo obrisi kompletan folder i to je to, ako hoces mozes u search upisati ime igrice i sve sto pronadje obrisi:assassin:
 
Učlanjen(a)
31.08.2011
Poruka
56
Probaj i ovo Desni klik na precicu na desktopu-Properties-Find target ili Pronadji lokaciju
i tamo nadji ako imas ikonu uninstal
 
Natrag
Top