Deinstalacija avasta problem!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
21
Pokusavam da deinstaliram avast v.4.8 i nikako mi ne uspeva da ga se resim iz komapa,a ne mogu da instaliram drugi anitivirus dok je oin tu....uopste nema deinstalacioni file,nema ga u programima da ga skinem sa add and remove,postoji u program files u fascikli avast4 ali je nemoguce izbrisati i imaju dve ikonice na start traci i uopste ga se ne mogu resiti...ako neko zna resenje kako da ga uklonim iz kompa bio bih neizmerno zahvalan...P o z d r a v!!!
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Pokusavam da deinstaliram avast v.4.8 i nikako mi ne uspeva da ga se resim iz komapa,a ne mogu da instaliram drugi anitivirus dok je oin tu....uopste nema deinstalacioni file,nema ga u programima da ga skinem sa add and remove,postoji u program files u fascikli avast4 ali je nemoguce izbrisati i imaju dve ikonice na start traci i uopste ga se ne mogu resiti...ako neko zna resenje kako da ga uklonim iz kompa bio bih neizmerno zahvalan...P o z d r a v!!!



http://serbianforum.org/tutorijali/75180-kako-maknuti-antivirus-sa-vaseg-kompa-na-siguran-nacin.html
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2009
Poruka
4
Pokusavam da deinstaliram avast v.4.8 i nikako mi ne uspeva da ga se resim iz komapa,a ne mogu da instaliram drugi anitivirus dok je oin tu....uopste nema deinstalacioni file,nema ga u programima da ga skinem sa add and remove,postoji u program files u fascikli avast4 ali je nemoguce izbrisati i imaju dve ikonice na start traci i uopste ga se ne mogu resiti...ako neko zna resenje kako da ga uklonim iz kompa bio bih neizmerno zahvalan...P o z d r a v!!!
Evo da ti odgovorim na ovo pitanje-Skini sa neta Revo Uninstaler od 2.15 verziju pa nadalje i resio si se problema zauvek.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Moras iz registry editora da uklonis fajlove vezane za avast pa tek onda mozesda instaliras drugi ali probaj sa peticom
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
41
Safe Mode

Pokusavam da deinstaliram avast v.4.8 i nikako mi ne uspeva da ga se resim iz komapa,a ne mogu da instaliram drugi anitivirus dok je oin tu....uopste nema deinstalacioni file,nema ga u programima da ga skinem sa add and remove,postoji u program files u fascikli avast4 ali je nemoguce izbrisati i imaju dve ikonice na start traci i uopste ga se ne mogu resiti...ako neko zna resenje kako da ga uklonim iz kompa bio bih neizmerno zahvalan...P o z d r a v!!!
Imao sam isti problem. Ni jedan Uninstaler nije pomogao. Na kraju sam otisao Safe Mode i odmah ga je deinstalirao. Restart i klikci na F8 taster dok ne udjes u Safe Mode.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
5
Revo uninstaler ne moze da ukloni antivirus sa kompa, a nije ni preporucljivo to raditi sa takvim programima. Za svaki antivirus postoji uninstall tool.
Primer za Avast avast! Uninstall Utility
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Probaj da ponovo pokreneš instalaciju Avasta.....ne secam se bas....ali mislim da ima da te pita da ....deinstaliraš...popraviš....nastaviš ili odustaneš.....ako nema onda je to neka šlj-krack verzija.....

Tada tek uradi šta te savetuju.......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top