Deblokiranje HTC HD2

Član
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
10
Ako neko zna kako deblokirati HTC HD2 na lagan nacin bez posledica neka se javi ovde...........
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
10
Dobio sam HTC HD2 iz francuske i blokiran je na njihovu mrezu zelim ga deblokirati za nase kartice
ali da mu se ne menja operativni sistem pa ako imas neki link za kodove molim te javi....
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Moj savet nmj se igrati sa HD2 mnogo je zajeban!!! idi u neq prodavnicu za telefone i pitaj da ti ga dekodiraju!!! jer budes li sledio tutorijale sa youtube ili skidao neke kodove unistices OS Windows Mboile ja ti to ne bih savetova bolje plati pa posle uzivaj ;) ako oces neke aplikacije ili neke programe za HTC javi mi se........ja sam mislio da ti je zablokirao (zabagovao) xD :D
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
10
Hvala na odgovoru i ja mislim da je to pametniji nacin u svakom slucaju i ako imas linkove za aplikacije hd2 volio bih malo isporobati novih
stvari sto se tice instaliranja tih aplikacija sa tim vec imam iskustva jos jednom hvala na savjetu i nadam se da cu ubrzo dobiti i neki link
pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
10
ok vazi dobra ti je ideja reci mi kako ti izgleda slika profila na fb ili ako hoces potrazi mene ovako napisi alexandre nikolic slika profila je
crno bela videces me na slici sa dva prsta na dnu slike pise Le Flamingo pozz vidimo se uskoro
 
Natrag
Top