DDE Server Window: IDSAlert.exe problem

Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
14
Na svakih pola minuta mi se pojavljuje sledeca poruka:

DDE Server Window: IDSAlert. exe

The instruction at " 0x003915e2" referenced memory at "0x00000014" . The memory could not be "read".

Daje mi opcije OK i CANCEL to terminate or debug the program.

Sta znaci ova poruka i kako da mi se vise ne pojavljuje?

Unapred hvala za sva resenja.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Koji operativni sistem u pitanju je i koja aplikacija? Koliko vidim desavalo se raznim programima iz raznih razloga... Mozda bi trebalo da pokusate da reinstalirate aplikaciju koja izaziva problem.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Ako sve drugo radi kako treba deinstaliraj Samsung-ov Easy Printer Manager. Zbog njega ti vindowsi prijavljuju gresku. Ako ti je (ne znam zasto bi bio) neohodan reinstaliraj ga.

Ako imas i drugih slicnih problema van ovoga u pitanju bi verovatno bio hardver - od neispravnosti memorije do overclock-a, mogucnosti su brojne.

Edit: Torgi necu se danas vise javljati. Uvek mi je drago kada vidim da je urednik pri ruci i spreman da pomogne.
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
14
Ne znam koji program izaziva ovo. Prvo je poceo da se otvara prozor windows/system32 pri svakom ukljucivanju kompa.
Ako deinstaliram samsunga necu moci ponovo da ga instaliram jer je wifi i pravi dosta problema prilikom kacenja na mrezu. Probacu pa sta bude. Operativni je xp. Hvala.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Moja je greska, prevideo sam exe fajl, ovaj bi trebalo da bude vezan za samsung easy print, kao sto rece kolega iznad...
 
Natrag
Top