Da li vredi uzeti ovu grafičku karticu ?

Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
174
Trebalo bi da moze, al me zanima kad si uzeo racunar da li ti je bila ikakva graficka , il ti to pojedinacno nadogradjivas .
Radi sigurnosti u svakom slucaju provjeri kompatibilnost racunara i graficke, jer ovo je sasvim dovoljno .
Ja sam bez problema igrao soccer i fifu 2013 i 2014 na i5, RAM 4GB, Graficka 1gb.
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
174
Koliko ja znam integrisanu graficku ne mozes mjenjati , jedino je mozes iskljuciti ako stavis novu (pod uslovom da se moze staviti), ali nipod kojim slucajem ja ti to ne preporucujem da radis .
Nadji neke jednostavnije igrice i sutaj .
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
kada ubacis tu novu grafiku ploca ce ju odma prepoznati tako da ce signal ici na nju,automatski ce iskljuciti grafiku na ploci.samim tim ploca ce ti ljepse raditi svoj poso ako je ta integrisana iskljucena to ti ja garantujem.provjeri da li ti se slot graficke karte slaze sa slotom na maticnoj ploci,da mozes ustekati.jer nisi naveo o kojoj se ploci radi.

sto se tice same grafike, ja msm da je dobra,kod nas su te grafike sad postale popularne a nisu preterano skupe.
pri izboru graficke karte najvise paznje obrati na:
bite,tj na koliko bita radi (64-128-256)
tip memorije (vecina novih radi na ddr5)
radni takt procesora
i naravno cijena
to su ti neke ajmo reci osnovne smernice pri izboru graficke karte
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Dobra je grafika,a integrisanu iskljuci u BIOSU t.j.stavi je na disable.Onda ce nova biti aktivna i raditi bez problema.
 
Član
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
4
Ja imam istu takvu samo ne ti.Battlefield 4 na haj ponekad secne, far cry novi rad cuper na haj.
mozda mi fali memorije pa zato secka na haj.Inace ja integrusu nisam nesto posebno gasio na biostaru 690 t.Kad ubodem
graficku ona sama perestane da radi.Mislim u kombinaciji sa i5 da ces biti zadovoljan...
 
Natrag
Top