Da li više volite Ruse ili Amerikance ?

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Погледајте на себе, Срби. Ускоро ви ћете да изгледате као Немци, Енглези, Французи, Американци ...
Na srecu, to se nikada nece dogoditi, kod nas se stvari resavaju, menjaju preko noci, nepredvidivi smo, kad nas neko zezne, to mu se vrati pa makar nakon smrti. Kletva je Srpska...najgora stvar koja se nekom moze desiti u zivotu, iz nekog razloga vucemo prokletstvo predaka, a ko nam nanese zlo, on je jos 7 puta prokletiji. Dzaba mu i pare i zene i sve kad ce se radjati kao invalid, bez ruke i noge, e to je leponane prokletstvo...i to ono najgore.
Ako nisi primetio Engleska loza se toliko ogresila o nas, da im se ni krv vise ne zgrusnjava, e to ti se zove prokletstvo-prokletinje.
Kroz Srbiju su prosle sve vece sile i ni jedna nije nasla dom i kucu, prihvatili smo sve narode sveta koji nemaju svrtku nigde, a ti isti posle odlaze i ogovaraju nas okolo. Ruski narod volim, jer mi nesto u srcu kaze da su nam bliski, jezik je naravno dokaz nase bliskosti. Naravno sve ima svoju stranu medalje, primera radi ako U Rusiji niste vislji od metar i po ne moz da dobijete vozacku dozvolu, znaci neki oblik potcenjavanja i zajebancije na delu. Ne daj boze da nekog propstaju kroz sake, taj bi voleo i dvoglavog Arapina. Znaci, sta je pisac hteo da kaze, sve ima svoje i nista nije savrseno, svako nosi svoje breme, a nase je sto smo mnogo dobri i zaboravljamo, pa nam se to vraca.
Extra prica su i sami profiteri medju nama, recimo Dinkic, koj ce njemu sipak stan u centru Pariza, a ne u Beogradu recimo, a ja duvam u prsti. Kako je smeo u banku da udje naoruzan, gde su one milijarde sto je naso, koj ce mu opet sipak ono Post-apokalipticno skloniste, sto kupio u centru Afrike od te sekte i odakle mu pare i sta ce radi dole, dal ce snima filmovi.

Reko bih da je volenje jedno, a interes nesto sasvim drugo, pa danas brat brata isteruje iz kuce, tako da mi ovde prvo mora da raskrstimo izmedju sebe ko koga voli, kome su draze pare i tako to. Pa tek posle dal su mi drazi Portorikanci ili Meksikanci ili ovi zajedno protiv domorodaca sa Tahitija. Al, nema veze, samo pratite situaciju, zivimo u zanimljivom vremenu, pa smo bar direktni svedoci sta se tu desava, ajd zdravo.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Amerikanci su zombirana govna dok su Rusi alkoholičarske budale i preteruju u svakoj sferi i sitnici života. Američku vladu mrzim kao i njihovu homogenu nacističko kapitalističku ideju sveta a Putina obožavam i duboko poštujem.
PS u suštini oba naroda nisu loša generalno, ima dosta ljudi koji će vam pomoći na ulici (ne računam metropole)
 

Jeg

Učlanjen(a)
31.08.2015
Poruka
42
Tu nemoze boto neke ljobavi. Amerikance nemogu da volim jer su nastali od olosa iz Evrope (i moju rodbinu tu racunam). Rusi su ipak sloveni, tako da vise naginjem ka njima.
 
Učlanjen(a)
15.05.2011
Poruka
126
Ni jedne ni druge jer su toliko moćni da u svakom trenutku mogu da urade što god požele bez posljedica
 
Učlanjen(a)
21.12.2015
Poruka
45
Ni jedne ni druge. Oboje su u illuminatima, a narod im je glup ko k..
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Rusi,zbog prijateljskih odnosa,vidimo sta se desava sa SAD vec 10ak godina,nema tamo prosperiteta i prijateljstva
 
Učlanjen(a)
28.10.2016
Poruka
36
Ruse. Ali volem i Amerikance i Ameriku (minus one sto mrze srbiju i rade protiv nas ali interesantna mi je njihova kultura i obicaji i njihovo drustvo).
 
Natrag
Top