da li se bavite nekim sportom

Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Evo jedno aktuelno pitanje, s obzirom da se sve više ljudi žali da ili nema kondicije, ili je gojazno (da ne kažem debelo), ili depresivno.....pitam se koliko se vas bavi nekim sportom u slobodno vreme (ukoliko ga imate) i kojim. Mislim da je povremeno ili aktivno bavljenje bilo kakvim sportom vrlo korisno i u mnogome vas čini kako zdravijim i jačim, tako vam vraća raspoloženje i energiju i nekako sve vam se čini lakše posle npr.sat dva trčanja yes3. Nekako smo se svi uz ove računare suviše opustili pa još ako uz to i grickate kojekakve grickalice.... mogu misliti, top forma :D
Ja na primer sa mojim društvom idem malo na fudbal, malo košarka, a tu je i rekreativno trčanje. Takođe s vremena na vreme odem do teretane ili odradim par vežbi u kućnoj radinosti. Sve u svemu fizičke aktivnosti mi jako prijaju i kad god se opustim na duži period, nakon samo par dana rekreacije kao da se preporodim....odma skače apetit, nestaje pospanost i umor, a i žena se ne buni smile3
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
dok je bilo više vremena(davno prošlo vreme):),trenirao se po malo fudbal i bilo je više fizičke aktivnosti,sad...ponekad neki fudbal u balonu,odem sa kolegama s posla na neki basket i malo vozim bajs,ali sve je to u manjoj meri nego što bi u stvari voleo i trebao
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
:???:jaoooooooo kako sam se ja ulijenila:dntknw:
nekad sam trenirala i ples i karate i bila bas fizicki aktivna,a sad...crnogorci bi me se postidilismile3
dobro ste me napomenuli...moram bar trcati:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Fudbal rekreativno - 2 puta nedeljno + malo gitare svaki dan . ;)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Da uglavnom...cistim..perem..jurim za decom...Nemam zato salce ali nemam ni zivce...:)
 
Natrag
Top