Da li muškarci vole žene koje prilaze prve? Njihovi odgovori će vas iznenaditi

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Da li muškarci vole žene koje prilaze prve? Njihovi odgovori će vas iznenaditi

Oduvek nas je zanimao odgovor na ovo pitanje, zbog čega smo rešili da upitamo muškarce koji su imali gotovo identično mišljenje...

109715.jpg


Reći ćemo vam samo da su spontanost i nonšalancija najpoželjnije osobine, te da taj prvi korak ne mora da bude pogrešno ili loše shvaćen.

"Meni su super takve žene. Deluju sigurno i ostavljaju utisak da znaju šta hoće. Na kraju, moram da priznam da one olakšavaju posao muškarcu." – Martin, 29

"Imao sam iskustvo sa takim devojkama. Napravile su prvi korak, i sećam se da su mi zbog toga odmah porasle u očima." - Nikola, 27

"Iskreno, takve mi žene uvek deluju očajno, a i previše napadno. I dalje se vodim onim da muškarac treba da priđe i osvoji ženu."- Žarko, 31

"Zavisi na koji način priđe, ako je opušteno, onda super. U slučaju da stane pored mog stola i ponudi mi piće, ne bih se osećao dobro. Prosto, imao bih osećaj da ona treba mene da osvoji, a to mi nije privlačno".- Srđan, 24

"Ne volim žene koje glume nedodirljivost, ali ne volim ni one koje previše daju. Mislim da je nama muškarcima ipak draže kada moramo da osvajamo ženu." - Luka, 29

"Zašto da ne, muškarci i onako jako često ni ne shvate da se sviđaju ženi. Znam da puno žena čeka da im muškarac priđe, ali s obzirom na to koliko smo "brzi", vrlo je moguće da ne dočeka." - Marko, 26

(B92/Superžena)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Свако прилажење подразумева смањење удаљености... Није толико ни битно са које је стране смањена... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Naravno, ali ipak, neke žene ne vole da prve prilaze. Više vole da budu osvojene, nego da same osvajaju. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Свако има свој сет различитости који воли... :) Нешто размишљам, коју реч употребити уместо "освајање"...? Та ми је неприкладна... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Zavođenje? Pa i ta mi je neprikladna na isti način kao i osvajanje. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Управо тако... Немамо тако лепу реч за тако леп тренутак... :) хм... ево, размишљам... :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Можда, али није довољно упечатљива... Права реч у себи носи читаву причу... :)
 
Natrag
Top