Da li je moguce uspostaviti dodir i komunikaciju sa duhovnim svetom

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Tos vi kažu i to nije mjerilo, nego smisao koji je dat iz Biblije.



Rodovi su pokazali ko je shvatio istinu, a ko nije.



Besmislen arg. pogotovo od tebe koji baš to radiš.

Ma prestani da me optuzujes kako nisam dokazao. Izvoli dokazi ti svoje ponovo!

A ja cu ti opet pobiti to isto "smislom" i kontekstom!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja sam sve biblijom dokazao, apsolutno sve. Suplja vam je ta prica kako ste vi dokazali nesto biblijom a mi kao nismo..
Vi ste bibliju izvrnuli kako vam odgovara.

A ti Mire prestani da iznosis neistine, jer nisi nista dokazao, vec si samo na cvrste biblijske dokaze iznosio svoju teorijum vadeci reci izkonteksta, i grubo zloupotrebljavajuci biblijski tekst.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
A ti Mire prestani da iznosis neistine, jer nisi nista dokazao, vec si samo na cvrste biblijske dokaze iznosio svoju teorijum vadeci reci izkonteksta, i grubo zloupotrebljavajuci biblijski tekst.

Ma nemoj!

Prestani da optuzujes, nista ti optuzbe ne vrede bez ijednog dokaza!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Bolje dokaži da mogu iako piše da ne znaju ništa i ne misle i nemaju osjećanja.
Ne pise tako, vec govori kao bezboznik sto govori da nema nista posle smrti i da nece ni vaskrsnuti, postavlja se u ulogu bezboznika a onda odgovara i kao pravednik kaze da ce ipak biti vaskrsenja!

A ti se pravis blesav namerno!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301

Znači piše da znaju, iako piše da ne znaju.

vec govori kao bezboznik sto govori da nema nista posle smrti i da nece ni vaskrsnuti,

Znači ipak Pismo nije svo nadahnuto od Boga, a poslje da će biti vaskrs.

postavlja se u ulogu bezboznika a onda odgovara i kao pravednik kaze da ce ipak biti vaskrsenja!

Znači ipak ima vaskrsa, a govorio si da negira vaskrs.

A ti se pravis blesav namerno!

A ti se ne praviš. :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
A ti se ne praviš. :)
Ja sam krajnje ozbiljan, a ti se izrugujes.
To je dokaz da te ne zanima istina, jer da te zanima, ti bi rekao: " hajde da osmotrimo stihove i da pokusamo uz Bozju pomoc da razumemo " .

Ti to ne zelis, ti hoces da pobedis u raspravi! I odrzis program.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ja sam krajnje ozbiljan, a ti se izrugujes.

odg. po tvom komentaru, ima stih o tome.

To je dokaz da te ne zanima istina, jer da te zanima, ti bi rekao: " hajde da osmotrimo stihove i da pokusamo uz Bozju pomoc da razumemo " .

To sam ja govorio tbi, zašto m kopiraš?

Ti to ne zelis, ti hoces da pobedis u raspravi! I odrzis program.

Ja sma pobijedio u rasp. zahvaljujući Bogu, ne sebi.

Još nisi dokazao kako je moguće da se ostvari kontakt sa ljudima koji ne znaju ništa i nemaju misli?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Još nisi dokazao kako je moguće da se ostvari kontakt sa ljudima koji ne znaju ništa i nemaju misli?
Prvo ne pise u bibliji da nemaju misli i da ne znaju nista (to sam vec dokazao), a drugo kontakt se ne dozvoljava zato sto su mrtvi bili "bozanstva" za stare narode, a Bog brani obozavanje drugih Bogova. Imas stih u Isaiji koji potvrdjuje da su mrtvi smatrani bogovima, i da je zato zabranjeno njihovo prizivanje!

Isaija 8:19:

"Reknu li vam: »Duhove pitajte i vrače koji šapću i mrmljaju« – dakako, narod mora pitati svoje »bogove« i za žive u mrtvih se raspitivati!"

Razlog zabrane dakle, nije zato sto oni nisu svesni, vec zato sto su smatrani bogovima!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top