Da li je bolje biti muškarac ili žena?

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Byk žalosno je da postoje žene koje misle da pi*kom mogu da kontrolišu muškarce. To je potpuno pogrešno, i žene sa takvim pristupom mogu više da izgube nego da dobiju. Dizanje ega na takav način je primitivan i vodi samo u jednom pravcu - raskidu veze. Dopunio bih se da nivo obrazovanja nema nikakve veze sa poslovnom organizovanošću i kvalitetom rada. Ako nemam fakultet, to ne znači da ne mogu da vodim neku firmu kao direktor. Naravno ne odma. Ni Boris Tadić nije posle fakulteta odmah postao predsednik Srbije, ali posle nekoliko godina, rada, sticanja iskustva i ja mogao da budem direktor neke firme. Smejete se?! Pa smejte se. Ko se zadnji smeje... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Andreas, mislim da, kao i obično, preteruješ. I mnogo vučeš na materijalnu stranu.
Nije sve u parama, ima nešto i u držanju za ruke i nežnim pogledima. :)

Elem, mislim da sam to već ko zna koliko puta na ovom forumu ponovila (najčešće u forumu Ljubav-seks-romantika), između muškaraca i žena nema neke velike razlike (osim fizičke, a i to je već diskutabilno, jer što reče Duško Radović, s godinama nam se "sličnosti povećavaju a razlike smanjuju" :D ).

Nikada nisam poželela da budem muško, volim sebe baš ovakvu kakva jesam i srećna sam što sam rođena kao žena. Mislim da ljudi uglavnom i jesu zadovoljni onim što jesu, osim "grešaka prirode", koje su na listi čekanja za promenu pola.

Ne mislim da su muškarci u bilo čemu sposobniji od žena, niti da je bolje biti muškarac. Isto je.
Sve što može muškarac (pa čak i teške fizičke poslove u većini slučajeva), može i žena. I obratno, sve što može žena, može i muškarac (osim da zatrudni i rodi zdravo i normalno dete).

Zato ne mislim da je bilo koje od ta dva bolje. Sve ima i svoje prednosti i svoje mane, ali to je normalno i to je ono što čini život.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
@Crvendać_011 Pozdravljam sve ono što si rekla... Tačno je da možete da rodite zdravo dete ali samo ako vam mi muškarci "pomognemo" u tome da ostanete u drugom stanju :) @Dumspirospero ...i iskompleksirane žene
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Naravno, u tome i jeste sva lepota života. U međusobnom preplitanju.:)
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Naravno, u tome i jeste sva lepota života. U međusobnom preplitanju.:)

Hahahahahahaha Crvendać kraljice, imaš piće od mene!
champagne.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Pametnoj osobi je svejedno da li je muško ili žensko.yes3
Jedino je važno da nije pi*ka.:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Evo par razloga zašto je bolje biti muškarac što ne znači da je manje lepo biti žena,ja se lično osećam dobro u svojoj koži.

- Završiš telefonski razgovor za 30sekundi
-Za godišnji odmor dovoljno ti je 7 dana i jedan kofer
-Možeš sam da otvoriš sve vrste tegli i konzervi sa dzemom
-Prijatelji te ne sažaljevaju kad se ugojiš
-Kada menjaš kanale na TV,ne zadržavaš se tamo gde vidiš suze
-Tvoja zadnjica ne igra nikakvu ulogu u intervjuu za posao
-Svi tvoji orgazmi su pravi
-Kad odslužiš vojsku nikada više ne moraš da ribaš WC
-Previše sexa neće ti uništiti reputaciju,baš naprotiv
-Za svega 5 eura dobiješ pakovanje gaća
-Možeš se istuširati i obući za 10 minuta
-Ni jedan saradnik na poslu ti neće naterati suze na oči
-Ne moraš se brijati ispod nivoa vrata
-Ne moraš svaku noć spavati uz nečija dlakava ledja
-Možeš da ispišeš svoje ime u snegu
-Možeš jesti sladoled i bananu na javnom mestu a da te niko ne gleda pohotno
-Niko neće prekinuti sa pričanjem sočnog vica zato što si ušao u sobu
-Automehaničari ti uglavnom pričaju istinu
-Ne dobijaš slom živaca ako neko ne primeti tvoju novu frizuru ili nove cipele
-Konstantno si u istom raspoloženju
-Znas najmanje 20 načina kako otvoriti pivsku flašu
-Briga te šta ti ljudi govore iza ledja
-Tri para cipela su ti i više nego dovoljna
-Ljudi ti ne bulje u grudi dok razgovaraš sa njima
-Ako neko dodje na žurku u istom sakou ili košulji Vi jedva da to i primetite

:roll:

 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Elem, da ti odgovorim na pitanje.

Najbolje je između :D
Uvek sam govorio da si ti Bleki latentni homoseksualac...
Ne u tom smislu ;)

Mada, cudna su ovo vremena .....
Još jedna potvrda moje sumnje...
Ne znam da li je bolje biti žena ali lakše,sigurno jeste.Bar na brdovitom Balkanu.
Muškarci imaju mnogo vise obaveza,tereta odgovornosti..ma svega,ko bi sve to pobrojao.
Umalo da zaboravim,taj izandjali kliše,kako su žene ugnjetene,kako ih muškarci ne razumeju,ne umeju da razgovaraju sa njima,i šta sve još ne.
Ko bi nama ugodio kad ni same ne znamo sta hoćemo,pa su nam posle muškarci krivi,a oni potpuno nevini.
Ipak mi je bolje u ovoj koži.
A da ne pominjem odlaske u salone lepote,dok se oni jadni grče na nekom poslu,ipak je lepše kad si slabiji pol.
E ovo je žena! Ne krije se iza maske "nežnijeg" pola, već "udara" u suštinu! Ne poteže za stereotipima i klišeima, "ima oči i na leđa", objektivna... dobija mesto u AZ pokretu, visoko, ustupam svoje... yes3
 
Natrag
Top