Da li je bolje biti muškarac ili žena?

Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ne znam da li je bolje biti žena ali lakše,sigurno jeste.Bar na brdovitom Balkanu.
Muškarci imaju mnogo vise obaveza,tereta odgovornosti..ma svega,ko bi sve to pobrojao.
Umalo da zaboravim,taj izandjali kliše,kako su žene ugnjetene,kako ih muškarci ne razumeju,ne umeju da razgovaraju sa njima,i šta sve još ne.
Ko bi nama ugodio kad ni same ne znamo sta hoćemo,pa su nam posle muškarci krivi,a oni potpuno nevini.
Ipak mi je bolje u ovoj koži.
A da ne pominjem odlaske u salone lepote,dok se oni jadni grče na nekom poslu,ipak je lepše kad si slabiji pol.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
izmisljenih prica o tome koga je sve "kresnuo"
Ne brini... Nisu baš sve priče izmišljene... Oni koji pričaju bajke se lako prepoznaju! ;)
Ne znam da li je bolje biti žena ali lakše,sigurno jeste.Bar na brdovitom Balkanu.
Muškarci imaju mnogo vise obaveza,tereta odgovornosti..ma svega,ko bi sve to pobrojao.
Umalo da zaboravim,taj izandjali kliše,kako su žene ugnjetene,kako ih muškarci ne razumeju,ne umeju da razgovaraju sa njima,i šta sve još ne.
Ko bi nama ugodio kad ni same ne znamo sta hoćemo,pa su nam posle muškarci krivi,a oni potpuno nevini.
Ipak mi je bolje u ovoj koži.
A da ne pominjem odlaske u salone lepote,dok se oni jadni grče na nekom poslu,ipak je lepše kad si slabiji pol.
Ivanjuška...udaj se za mene!:heart:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Potpuno je nebitno da li si tek ušao,još si tamo ili si upravo izašao.Suština je ta da Vuk dlaku menja,ali ćud ne.

Mada,kad malo bolje razmislim,možda sam i životno pogrešila.Ti si baš pažljiv,uviđajan,osećajan prema ženama,skoro kao Rekontra.
Gotovo je sad,učinjenoj stvari leka nema.Gorko se kajem zbog svoje ženske brzopletosti.:dntknw:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Gotovo je sad,učinjenoj stvari leka nema.Gorko se kajem zbog svoje ženske brzopletosti.:dntknw:
I neka... Kad nećeš da razmisliš - tako ti i treba! :lol:

Dakle, drage moje i dragi njihovi iz ovoga gore primera proizilazi da je bolje biti muškarac, jer brzopletost nama nije svojstvena... Ne kažem da se (tu i tamo) ne javi...tada smo (obično) prinuđeni da se oženimo... :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Dragi Vuče,izvini što ti tek sad odgovaram.Išla sam na kafu sa drugaricom,dok je moj dragi, nakon što je oprao sudove od ručka (da se meni ne bi pokvario novi manikir),odveo decu u parkić.Gde sam ono stala...

Elem,S.A.,volim da učestvujem u tvojim temama.
Što se toga tiče,ko od nas može da kaže šta je bolje kada nije bio u koži onog drugog?Svi mi samo možemo da nagađamo...Tako je i bolje,sve pa i pol ima i prednosti i mane.I svakom je svoja muka najveća.Zato smo valjda i stvoreni različiti,da se dopunjujemo međusobno.
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Zašto je bolje biti muškarac:
- Muškarac može da postane otac i sa 90 godina
- Muškarac može više da zaradi od žene za isti posao
- Muškarcu od 120 kila se j*be šta će ko da kaže za njegov pivski stomak.
- Mnogo veća mogućnost da budeš postavljen na mesto direktora ili nekoj drugoj visokoj poziciji
- Odlična manipulacija novcem, pametno i sa smislom uložen novac
- Ne postoji ženski posao koji muškarac ne može da uradi/nauči, sa druge strane ne mogu sve žene da rade teške fizičke poslove
- Možeš da budeš Predsednik Srbije ili Premijer
- Hju Hefner (ko ne zna ko je on neka ukuca na Google - Hugh Hefner)

:D
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Zašto je bolje biti muškarac:
- Muškarac može da postane otac i sa 90 godina
- Muškarac može više da zaradi od žene za isti posao
- Muškarcu od 120 kila se j*be šta će ko da kaže za njegov pivski stomak.
- Mnogo veća mogućnost da budeš postavljen na mesto direktora ili nekoj drugoj visokoj poziciji
- Odlična manipulacija novcem, pametno i sa smislom uložen novac
- Ne postoji ženski posao koji muškarac ne može da uradi/nauči, sa druge strane ne mogu sve žene da rade teške fizičke poslove
- Možeš da budeš Predsednik Srbije ili Premijer
- Hju Hefner (ko ne zna ko je on neka ukuca na Google - Hugh Hefner)

:D
Ne znam zašto, ali čitajući ovo što si napisao setih se jedne situacije:
Marina i ja smo sedeli na klupi ispred faksa... Ona je bila lepa devojka,zgodna,pametna...nezainteresovana za vezu,ali s' vremena na vreme smo bili intimni...dosta slobodnijih shvatanja od mene...ali bila je nezainteresovana za predavanja i upis naredne godine (ispostavilo se da smo po ova dva pitanja isti)... Ja sam taj dan položio sociologiju,a ona je pala! Valjda mi je to dalo inspiraciju da nekome popujem šta i kako da radi u životu,pa joj, između ostalog, rekoh:
-"Daj, angažuj se malo...možeš ti daleko više... Nije valjda da su oni retardi bolji od tebe!?" rekao sam pokazujući na nekoliko "štrebera" i cvikeraša...
-"Ma, boli me uvo... Sutra kad bilo ko od takvih završi faks i uspe nešto da napravi od života, ja mu dam malo p**** i ima da radi ono što mu kažem..." reče ona!
E,sad...ne znam zašto sam vam ovo ispričao,ali u svakom slušaju - ne može da škodi! :D:D:D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
E,sad...ne znam zašto sam vam ovo ispričao,ali u svakom slušaju - ne može da škodi! :D:D:D
Ne prepoznajem se u tvojoj priči, ali je jako realna....Baš kad pominješ taj faks, imala sam drugaricu, koja je na taj način završavala fax...I mislili smo da je tu kraj...Ona je na takava način našla posao i sada je direktor jedne jake firme...Mislim da muškarac ne može tako da ''manipuliše'', kao žena...Izuzetaka ima uvek, naravno....
Nekada žene mogu biti mnogo moćnije, pogotovo one za koje ''cilj opravdava sredstvo''.....

E 'hajde sada da izanaliziramo ovo....


Zašto je bolje biti muškarac:
Muškarac može da postane otac i sa 90 godina
Može, ako nađe mlado žensko, a to znači da je dovoljno bogat i da je ''supermen''...Jer čisto sumnjam da taj može i da hoda kako treba...
Muškarac može više da zaradi od žene za isti posao
Zavisi kakav je posao....Nije univerzalno....
Muškarcu od 120 kila se j*be šta će ko da kaže za njegov pivski stomak.
Neće niko ništa ni reći, dovoljno je da ga pogledaju i da se okrenu....Jer šta reći za čoveka koji više ne liči na čoveka...Isti je slučaj i sa ženom od 120 kg....
Mnogo veća mogućnost da budeš postavljen na mesto direktora ili nekoj drugoj visokoj poziciji
To baš i ne zavisi od ''pola'' već i od sposobnosti...Ako je žena sposobna i zna šta hoće, doći će do svoje pozicije...
Odlična manipulacija novcem, pametno i sa smislom uložen novac
Iza svakog uspešnog muškarca, stoji uspešna žena...Ponekad je žena ta, koja pomaže muškarcu da uloži svoj novac pametno i da uspi u životu...
Ne postoji ženski posao koji muškarac ne može da uradi/nauči, sa druge strane ne mogu sve žene da rade teške fizičke poslove
Oo je tačno, zato se za žene kaže da su nežniji pol...
Možeš da budeš Predsednik Srbije ili Premijer
I žena može da bude predsednik neke države...Čak šta, mislim da je njihova vladavina ''upečatljivija''...Seti se samo ''Čelične lejdi''...
Hju Hefner (ko ne zna ko je on neka ukuca na Google - Hugh Hefner)
Šta, sad si i ''edukator''..:lol:

Ja sam već ranije rekla, svejedno dobro je biti i jedno i drugo, sve dok si zadovoljan sobom i ulogom koju imaš u društvu...

Ali ipak mislim...da nema ništa gore od ''iskompleksiranog muškarca''...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top