Da li imate kućnog ljubimca?

Član
Učlanjen(a)
13.12.2009
Poruka
53
Ranije sam imala papagaje jedan mi je uginuo a drugi pobegao:cry::cry::cry: A sada imam zenku vucjaka koja svakog dana treba da dobije prinove,i jos jednu zenku mesanac je u pitanju i tu su naravno golubovi i zecevi i macke koijh ima bezbroj.:heart::heart::heart:
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Ne. Ako bih bas morala, odlucila bih se za ribice. Zato sto se ne linjaju, mitare i ostalo. A samim tim, nema opasnosti da mi dete proguta zivotinjsku dlaku ili udise taj specifican zivotinjski `miris`...:( To su glavni razlozi. Inace, volim zivotinje, svakako. Ali ne u stanu.



uzmes jednog rotvajrera ima skroz kratku dlaku i neznas kad se linja, a ono sto kazes za gutanje dlake nisi u pravu. bakterija zivi na dlaci a ne u njoj i ako se pas pravilno uzgaja ,kupa i ceslja nema nikakve opasnosti. moze znaci biti opasno ako djete proguta svoju ili roditeljsku dlaku s glave. taj specifican miris pas ima poslije kupanja ili kad dobro pokisne.

oprosti na ovakvom pisanju al nevolim da neko kudi pse jer oni su jedna izvanredna bica.
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
uzmes jednog rotvajrera ima skroz kratku dlaku i neznas kad se linja, a ono sto kazes za gutanje dlake nisi u pravu. bakterija zivi na dlaci a ne u njoj i ako se pas pravilno uzgaja ,kupa i ceslja nema nikakve opasnosti. moze znaci biti opasno ako djete proguta svoju ili roditeljsku dlaku s glave. taj specifican miris pas ima poslije kupanja ili kad dobro pokisne.

oprosti na ovakvom pisanju al nevolim da neko kudi pse jer oni su jedna izvanredna bica.

Ma ne kudim ja pse. Ja volim zivotinje. Male mace obozavam, ali njihova dlaka je stvarno opasna ako se proguta. Zaista, nema sanse da ih drzim u stanu. Svega sam se nagledala od kako sam ovde. Nekom je normalno da pas lize dete po licu...ja bih tacno poludela da se to dogodi...da imam dvoriste, imala bih i psa, sigurno :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Imam mačka već 8 godina. Ima šare kao tigar i potpuno bele šape...mačak u čizmama. Uopšte ne grebe tj mene je jednom ogrebao ali sam ga baš maltretirao a bio je gladan. Pre toga sam imao jednog, potpuno crnog, e on je bio prava zver :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Imam mačka već 8 godina. Ima šare kao tigar i potpuno bele šape...mačak u čizmama. Uopšte ne grebe tj mene je jednom ogrebao ali sam ga baš maltretirao a bio je gladan. Pre toga sam imao jednog, potpuno crnog, e on je bio prava zver :)

Ja sam imala crno-belu macku i mnogo je volela da mi lezi na grudima ili da me gricka za lakat...mos`misliti :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ovaj moj najviše voli da spava negde sa strane, da ga niko ne uznemirava...a i bolje je tako, ne volim da mi se tu muva, naročito kad gledam neku utakmicu :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
Ne. Ako bih bas morala, odlucila bih se za ribice. Zato sto se ne linjaju, mitare i ostalo. A samim tim, nema opasnosti da mi dete proguta zivotinjsku dlaku ili udise taj specifican zivotinjski `miris`...:( To su glavni razlozi. Inace, volim zivotinje, svakako. Ali ne u stanu.

uzmi maltezera,mali je ,pametan,moze da se cuva u stanu,im ga moj drug,cuva ga u stanu i ne linja se.


ja imam labradora,naravno cuvam ga u dvoristu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
otkad znam za sebe mi smo uvek imali nekog kucnog ljubimca.
trenutno imam dve tigrice , dve japanke i jednog borca .... za sada . u planu imam, da na prolece povecam litrazu akvarijuma i ubacim jos nekoliko vrsta ribica.
a ako da bog zdravlja ( i malo srece ) i budem li imao svoju kucu , zasigurno bice pridodat jos jedan pas ... :dance2::dog::dance2::dog::dance2::dog:

Pa kod tebe zooloski vrt,ako,ako lepo je to,ja licno ne bi mogao da postignem,dovoljan mi je jedan pas,dosta brige treba i oko njega,dok ga nahranis,prosetas,pocistis mu i poigras se s njim,ode vec pola dana...
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Nabavi još jedno kuče, onda će sami da se igraju :D
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
65
Imam psa po imenu Homer i jednu macku koja ima cudno ima zove se krkk (ona dodje kad je mi tako zovemo u pocetku se bunila a onda je navikla).
 
Natrag
Top