Da li imate kućnog ljubimca?

Član
Učlanjen(a)
10.05.2009
Poruka
455
Da li imate kućnog ljubimca?
23ps1z.jpg


Možda mačka, pas, ribice, hrčka, zeku...

Koliko im posvećujete pažnju?

 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Imam mačka, pas mi je uginuo, malo je falilo i mačak za njim :( od tuge, čekam proleće pa da nabavim samojeda :) da ima sa kim da se igra :) ribice sam imala kao mala i papagaja ...

zaboravih da napišem, mačak se zove Marko, a pas se zvao Nikola-Džoni :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Ја имао једну прелепу и препаметну мачку и кад сам је пустио напоље да се прошета ударила је кола...:( А имао сам је око 10ак година...а игром случаја сам је и узео...била напуштена мала напоље и Ја је покупио....и сад има 5-6 месеци исто тако и са псом....мали тек дошао на овај свет...стао,цвили,нема где...мени било жао и ево га сад поред мене док куцам,спава.....:blum3:
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
prvo sam imao psa mjesanca izmedju sarplaninca i vucjaka i kad je uginuo od starosti nabavio sibirskog haskija.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Imam mesanca od 3 meseca,ne znam koje rase posto ga nisam kupio,nego dobio...
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Ne. Ako bih bas morala, odlucila bih se za ribice. Zato sto se ne linjaju, mitare i ostalo. A samim tim, nema opasnosti da mi dete proguta zivotinjsku dlaku ili udise taj specifican zivotinjski `miris`...:( To su glavni razlozi. Inace, volim zivotinje, svakako. Ali ne u stanu.
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2009
Poruka
32
Imam dva morska praseta. Mužijaku je ime Mića, a ženki Milica. Mnogo su drage životinjice, i nisu mnogo zahtevne.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
otkad znam za sebe mi smo uvek imali nekog kucnog ljubimca.
trenutno imam dve tigrice , dve japanke i jednog borca .... za sada . u planu imam, da na prolece povecam litrazu akvarijuma i ubacim jos nekoliko vrsta ribica.
a ako da bog zdravlja ( i malo srece ) i budem li imao svoju kucu , zasigurno bice pridodat jos jedan pas ... :dance2::dog::dance2::dog::dance2::dog:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Na žalost, više nemam ništa. U različitim periodima imala sam psa, mačku, tri papagaja, par hrčaka koji je dobio male pa ih je u jednom momentu bilo 9, ribice, ma ne znam ni sama više šta.
Na moju veliku žalost sada sam alergična i na pseću i na mačiju dlaku, tako da više ne smem ni da razmišljam o tome, a kada bih ponovo uzela neku životinju, bilo bi baš nešto od to dvoje. :-(
 
Natrag
Top