Da li dobar sex odrzava vezu

Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
44
Dobar sex je relativna stvar,ali vodjenje ljubavi je vec nesto drugo.Sex moze da se desi bilo gde i sa bilo kim.Za vodjenje ljubavi je potrebno malo vise npr:ljubav,obostrano razumevanje,tolerancija,postovanje te druge osobe i naravno mala doza ljubomore jer bez ljubomore nema ni ljubavi.E kad se to sve upakuje u jednu celinu i takav odnos funkcijonise onda tu nema loseg sexa.Takve osobe naprave i dobar sex.Jedan dobar savet sam dobio od starije osobe koji glasi:"Sve ne suglasice i svadje preko dana uvece beli carsav mora da resi". To je i moje misljenje a ja se toga pridrzavam vec 15 godina.I normalno DOBAR SEX UCVRSCUJE VEZU.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Naravno da će biti premeštena tamo gde joj je mesto.
Počeli ste već po navici da sve trpate u Slobodne diskusije, a ova tema i jeste vezana za Ljubav i seks.

No dobro, kad već pišem, da bar i odgovorim.
Dobro je kad u vezi imate dobar seks, ali nikako ne može da bude osnova veze i da samo on održava vezu. Seks je nastavak ljubavi, koja zajedno sa još mnogo drugih stvari gradi jednu vezu, a seks, dobar ili loš, nastavak.
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Naravno da će biti premeštena tamo gde joj je mesto.
Počeli ste već po navici da sve trpate u Slobodne diskusije, a ova tema i jeste vezana za Ljubav i seks.

No dobro, kad već pišem, da bar i odgovorim.
Dobro je kad u vezi imate dobar seks, ali nikako ne može da bude osnova veze i da samo on održava vezu. Seks je nastavak ljubavi, koja zajedno sa još mnogo drugih stvari gradi jednu vezu, a seks, dobar ili loš, nastavak.


A drugarice učiteljice, zašto nemožemo "slobodno diskutirati" o seksu, već samo na "vašim časovima seksa"?

(šala, nisam odolio), ne treba odgovor
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Mislim da ne,jer dobar sex moze da odrzava vezu samo neko odredjeno vreme dok ne dosadi, a kad je veza losa nista je ne moze spasiti , pa ni dobar sex...Ako je veza dobra a sex sa tom osobom los i ne moze se popraviti , onda ni za to nema nade...Tako da je u sustini najvaznije imati i dobar sex i dobru vezu jer u suprotnom ces uvek traziti ono sto nedostaje u nekom drugom.....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Nema sanse,veza je dosta slozena stvar,i tu ima mnogo faktora,a taj sex ako je toliko dobar,moze da ostane i posle razlaza,dobre stvari ne treba menjati...
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2009
Poruka
11
Džaba dobar seks ako je svakodnevni život van kreveta mučenje.

To je isto kao da si pitala da li ima svrhe ostati u braku koji se raspada samo zbog dece.

Dan traje 24 sata a SAM SEKS traje oko 15 minuta.

Naravno da nema nikakve svrhe biti u vezi čije zadovoljstvo traje 15 minuta od moguća 24 sata.


ja se u potpunost salazem sa tobom...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Dobar sex je relativna stvar,ali vodjenje ljubavi je vec nesto drugo.Sex moze da se desi bilo gde i sa bilo kim.Za vodjenje ljubavi je potrebno malo vise npr:ljubav,obostrano razumevanje,tolerancija,postovanje te druge osobe i naravno mala doza ljubomore jer bez ljubomore nema ni ljubavi.E kad se to sve upakuje u jednu celinu i takav odnos funkcijonise onda tu nema loseg sexa.Takve osobe naprave i dobar sex.Jedan dobar savet sam dobio od starije osobe koji glasi:"Sve ne suglasice i svadje preko dana uvece beli carsav mora da resi". To je i moje misljenje a ja se toga pridrzavam vec 15 godina.I normalno DOBAR SEX UCVRSCUJE VEZU.

Covjek je objasnio rekao je bas ono sto ja mislim;)
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Veza bez dobrog seksa je kao lonac bez dobrog poklopca.Kada nema dobrog poklopca iz lonca se ili izlije i celi šporet je posut onim šta je u loncu ili ishlapi i zagori ono šta ie u šerpi.Tako i u braku bez dobrog seksa komšiluk se u najmanju ruku nađe na usluzi ili ta veza toliko zagori da i sama sebi više nije "jestiva"
 
Natrag
Top