Čudno ponašanje WinRAR

Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Imam problem sa WinRAR i to baš čudan i neznam kako ga riješiti.Radi se o sljedećem imam skinutu datoteku npr.titl od filma i hoću ga otpakirati pošto je u raru sa WinRAR-om napiše mi da arhiva nije pronađena,uzmem li tu istu arhivu i izvučem je u istoj particiji u neki drugi folder ili samu WinRAR ju bez problema otpakuje.Primjetio sam da imam par foldera u particiji u kojima nemogu raspakirati WinRAR datoteke neznam zašto a prije se moglo.Folderi izgledaju isto i neznam što bi to moglo biti ,probao sam deinstalirati i instalirati novi WinRAR i ista stvar.Defregmentirao particiju,vratio sistem par dana unazat i ista stvar,ako ima tko kakav prijedlog šta bi spriječavalo da WinRAR nemože pronači datoteku kojam je u stvari ispravna.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Nije to do WinRAR programa, pre ce biti da imas lose sektore na pojedinim mestima hard diska.
 
Član
Učlanjen(a)
20.08.2010
Poruka
53
Formatiraj particiju sa kojom imas problema u NTFS file system, i resavas problem.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Probo sam sa WinZip -om i kad stavim desni klik na rar i extract here isto ne izvrši extract,ali kad napravim open with i izaberem WinZip
onda extract-ira rar arhivu bez problema dok to isto WinRAR neće ,kao odradi extract ali nema extract-iranog faila.Formatiranje ne dolazi u obzir previše podataka bi morao prebacivati.
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Provjeri da imena tih foldera nisu ciliricna.
 
Natrag
Top