Csrss i winlogon.exe POMOC

Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
14
Pre par dana u task menadzeru su mi se pojavila ova dva programa, tacnije tad sam ih primetio jer je kompijuter poceo da me izbacuje iz svih programa i igrica.. Znaci upalim igricu 15ak sekundi radi onda me vrati na desktop.. ili igram onlajn igricu (miniklip) i posle 15ak sekundi pise mi 'Windows lost focus'

Citao sam na raznim sajtovima kazu da je to virus, medjutim skenirao sam sa Nod-om 32 (up to date), SpyBot-om i Malwarebytes Anti-Malware i nista nije pomoglo i dalje je sve isto..

Ljudi molim vas pomagajte ne znam sta cu.. JEdva napisah poruku ovu jer na svakih 15ak sekundi moram ponovo da kliknem na stranicu da bih nastavio pisanje..

Unapred hvala
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Vrati komp u nazad prije nego sto su se ti programi pojavili recimo 7 dana i iskljuci sve programe koji pocinju sa komp
Ovaj program ce ti pomoci da ih iskljucis dok rade i da ne krecu sa komp

1663__Winpatrol17_1.png
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2009
Poruka
14
A kako da ga vratim u nazad?

Znaci kad ga vratim onda pomocu ovog programa nadjem csrss i winlogon.exe i iskljucim ih?

Hvala puno na odgovoru
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Ides na recovery da ga vratis
Dobro da si reko sta je u procesu winlogon.exe je legalan proces koji radi u pozadini sluzi ako imas jos jednog user u komp i za loging takode worm malveri se mogu prestavit kao winlogon.exe i budu infected da ti napadne network i zna da crpi cpu i uspori komp
iskljucis remote access moze mozda da resi problem ali najbolje vrati nazad ocisti junk i reg popravi i skaniraj viruse
Najbolje bi bilo da postavis windows nanonovo nemora znacit da ce recovery uspeti
 
Natrag
Top