Crni desktop na windows 7

Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
23
Molim ako moze pomoc ! Napravio sam ,budala ,na Windowsima update i uletio je WGA ...te mi je sad pobrisao sliku sa desktopa i u donjem desnom kutu ,i kad se pali ,pojavljuje se poruka "this windows is not genuine ".Normalno da su windowsi "pravi "..:)
Vec sam jednom imao takav problem i rjesio sam ga na ovaj nacin :
"Idete na start, u traži (search) upisete cmd, kada vam se pojavi da otvoritite cmd na to kliknete DESNIM KLIKOM i na RUN AS ADMINISTRATOR, klikente na da (yes), otvoriti ce vam se crni program i tamo upisete slmgr -rearm

Stisnite enter pa OK i izadjete
Trebate tada ici na start i kliknuti na shut down, kad se iskljuci ostavite ga 5 minuta i natrag ukljuciti i problem je rjesen, sada mozete na desktopu imati sliku koju hocete i koliko hocete"....
ali mi sada ne reagira na to ...
Gledao sam neke tutoriale o ulasku u safe mod ali nisam bas toliko vican pa mi se to ne radi ..
Ako netko zna kakvo jednostavno rjesenje ...bio bih zahvalan ..Pozdrav :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2010
Poruka
113
Problem je lako rešiv. Verovatno si na netu pokupio update KB 971033. Najbplje rešenje za ovaj problem je preuzimanje i instaliranje Loadera by Daz.

Da se ne bih ponavljao, pročitaj sve moje postove sa teme Pomoć oko Windows 7 ( http://serbianforum.org/threads/pomoc-oko-windows-7.506137/ ).

Ukoliko imaš pitanja ili ti je potrebna pomoć, javi se ili ovde ili privatnom porukom. Problem je relativno čest i lako se rešava.
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
23
ok ,procitat cu post ...Hvala na informacijama ...Ako bude problema ,kontaktiram te ..Hvala i pozz
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Sacuvaj post,sigurno,moze zatrebati jer to cim pocne da se desava ne iskljucuje se da se opet desi.
 
Natrag
Top